Osvobození dětství | Sugandho

Osvobození dětství

Datum / Čas

17/06/19
18:00 - 21:00

Místo

Studio Pro

Kategorie


Tématem tohoto večera bude naše dětství a jeho osvobození od traumat a programů, které si z něho dospělý člověk nese. Mnoho z nás své dětství nepovažuje za traumatizující. Když tohle říkáme, mluvíme často z pohledu dospělých. Jako děti vnímáme okolní svět pouze formou slov a pocitů.

Možná jste to zažili také – jako malé dítě jste např. použili pokličky a hrnce jako hudební nástroj a a moc jste si to užívali. Jenže pak přišla maminka, kterou ten den opravdu bolela hlava. A její sdělení pro vás bylo: Nehraj, nedá se to poslouchat. A takhle jsme to i pochopili, protože maminka nám o bolesti hlavy nic neřekla. Sdělila nám jen, že to, jak hrajeme, se nedá poslouchat. A protože maminka pro nás v tu dobu byla nezpochybnitelná autorita, tak jsme hrát přestali. Možná v nás tohle přesvědčení posílila i paní učitelka ve škole, nebo kdokoliv v našem okolí. A abychom se vyhnuli zraněním, rozhodli jsme se, že nebudeme na nic hrát, možná ani zpívat. Protože se to nedá poslouchat.

Tato naše rozhodnutí si pak neseme po celý zbytek života. Už nevíme, kde se vzala, ale věříme, že nebrečet, být silní či nic nepotřebovat je naší skutečnou přirozeností. Přijďte na večerní seminář s Ma Prem Sugandho, na kterém budete moci prozkoumat, pro co jste se rozhodli ve svém životě právě vy…

Cena: 400 Kč (v hotovosti na místě)

Další informace a přihášky: https://www.peterbartal.cz/products/osvobozeni-detstvi-pondeli-17cervna/

Večerní akce
  • Žádné události