Výcvik v energetickém čtení a poradenství: On-line prožitkový večer | Sugandho

Výcvik v energetickém čtení a poradenství: On-line prožitkový večer

Datum / Čas

30/04/24
18:00 - 19:00

Místo

On-line

Kategorie


Rádi bychom Tě pozvali na prožitkové setkání, kdy Tě Sugandho provede inspirativním světem čaker, energie, barev, nezměrného prostoru a dualit. Zkoumáme-li naši energii pomocí kaleidoskopu čaker, život se přirozeně stane naším učitelem. V průběhu večera Sugandho představí pojmy: Energetické čtení a poradenství.

Na setkání zveme všechny, kteří pracujete s lidmi, popř. s nimi v budoucnu chcete pracovat, nebo vás, kteří toužíte rozvíjet svůj potenciál a prohloubit své znalosti, porozumění a dovednosti. Tento prožitkový večer můžete využít jako příležitost k prohloubení znalostí o energetických tělech a čakrách, nebo se o nich dozvědět více. Čakrový systém je založen na východním učení o rozvoji lidského vědomí. Můžeme najít podobnost mezi východním učením a západní teorií lidského psychického a emočního vývoje. Sugandho kombinuje oba přístupy.

 

Tento večer bude úvodem do prvního modulu Výcviku v energetickém čtení a poradenství, který proběhne od 19. – 25. srpna 2024 v České republice. Bude obsahovat teoretické a zážitkové prvky.

Odkaz na výcvik zde.

 

Sugandho bude mluvit anglicky, překlad do češtiny je zajištěn. Orientační čas setkání je 1 hodina.

Chcete-li si zajistit své místo, vyplňte prosím registrační formulář, kde obdržíte i ZOOM link.

V případě dotazů kontaktujte Anand na tel. č. +420 774 920 005 či mailem inner-alchemy@sugandho.cz

 

Budeme se na Vás těšit

S láskou

Sugandho & Anand