Semináře & Výcvik | Sugandho

Semináře & Výcvik

Sugandho: „Já sama jsem se zúčastnila prvního semináře, když mi bylo 21 let. Byl to seminář nazvaný Primární terapie a já byla nejmladší účastnicí. Když jsem během svých studií četla o primární terapii, cítila jsem, že to bylo celé o mně. Najednou jsem našla odpovědi na divné pocity, které jsem mívala: že něco v mém životě je špatně.

Během semináře bylo nádherné vidět lidi z různých zemí a věku, jak se vypořádávají se svým dětstvím. Pochopila jsem, že má účast na workshopu neznamená, že jsem blázen nebo bezradná. Naopak, získala jsem hodně inspirace a vhledů a dozvěděla jsem se o sobě pro mě neznámé věci. Začalo probíhat léčení na velice hluboké úrovni.

Po této první hluboké zkušenosti následovalo mnoho dalších seminářů. Každý z nich dodal malý kousek do mé skládačky sebeobjevování a vedl směrem k celistvosti. Na těchto stránkách naleznete mezi jinými základní semináře, které jsou vhodné pro začátek, a také pokročilé semináře pro hlubší transformační práci. A chcete-li se ponořit hlouběji do světa Alchymie čaker, pak je tu výcvik Osho energetického poradenství, který poskytuje výuku k celému spektru čaker. Tento výcvik může být prohloubením vašeho vlastního vnitřního procesu a umožňuje pracovat s ostatními.

S meditacemi, které jsem se naučila během seminářů, jsem pokračovala nadále i sama, a cítila jsem, že mi pomohly zůstat ve spojení sama se sebou i s cestou, kterou jsem započala. Ráda bych doporučila velice užitečného a praktického průvodce meditacemi – Oshovu knihu Meditace: první a jediná svoboda, ve které může každý najít meditaci, která se mu líbí.“

Instrukce k OSHO meditacím najdete zde.

Pokračujte do oddílu se semináři:

Večerní akce
  • Žádné události