O Sugandho | Sugandho

O Sugandho

Prem Sugandho je senior OSHO terapeutka s více než 25-letou zkušeností s vedením seminářů po celém světě, zejména v Evropě, Asii a na Blízkém východě.

Vychází z univerzitního vzdělání v psychologii, sociologii a pedagogice, k němuž přidává své zkušenosti z meditací, Reiki, Alchymie čaker (Chakra Alchemy), Neo-Reichiánské práce s dechem (Neo-Reichian Pulsation), hypnózy, NLP, Sexuálního odpodmiňování (Sexual Deconditioning), Osvobození dítěte (Childhood Deconditioning) a Primární práce (Primal-based therapy).

Sugandho je žačkou Osha od roku 1980 a ve své práci spojuje svoji profesionální znalost západních a východních metod. Řídí OSHO Institut for Inner Alchemy & Meditation, vede semináře Alchymie čaker, semináře pro ženy, tvoří výcvik Energetického poradenství podle OSHA a nabízí individuální sezení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„S Ma Prem Sugandho jsem se poprvé osobně setkala před šesti lety. Byl to seminář 1. čakry a silně ovlivnil mé další životní směřování. Sugandho pracuje láskyplně, do hloubky a mě osobně kontakt s ní a její semináře přináší větší vědomí si sama sebe, pochopení svých přesvědčení a omezení, prohloubení kontaktu s mými emocemi a možnost jejich zdravého vyjádření. Můj život ovlivnila nevratně a jsem za to velice ráda. Cesta s ní vede do srdce a už jen osobní kontakt s ní mi přináší do života větší vnitřní klid a spojení se sebou samou.“
Gaia Kamila Klapková, 39 let, lektorka mohendžodáro a OSHO meditací

„Sugandho je pro mě moudrá učitelka, láskyplná matka a pozorný přítel. Znám jí již několik let a zažil jsem jí ve všech těchto polohách. Jako učitelka mi pomohla podívat se na části mé osobnosti, které mě limitovali v životě. Jako láskyplná matka mi poskytla náruč a její srdce mě zahřálo, když jsem procházel emočním léčením. Jako přítel vždy věděla, kdy je potřeba mě vyslechnou a naopak kdy je potřeba mě vůbec neposlouchat. Jsem jí za vše moc vděčný!“
Martin Skalička, 49 let, trenér a kouč

Přečtěte si další Reference >>

Večerní akce
  • Žádné události