O Sugandho | Sugandho

O Sugandho

Vyrostla jsem v malé vesnici v Německu v době dozvuků 60. let. Byla to vzrušující doba. I když mé nejbližší okolí bylo velice konzervativní, energie rebelantství ve škole a na univerzitě byla silná a pomohla mi do pro mě připravené klece ani nevstoupit.

Když mi bylo 21 let, potkala jsem Osha, což určilo směr celého mého života. Přesto pro mě bylo důležité zůstat ve spojení i s klasickým vzděláním a tak jsem studovala pedagogiku, sociologii a psychologii a získala univerzitní diplom. Kombinace různých východních učení, meditací a západní vědy obohatila můj život i práci a vnesla do nich pestrobarevnost.

Žila jsem v Indii přes 15 let a když jsem se usadila v Izraeli, kde žiji dodnes, založila jsem Institut pro vnitřní alchymii a meditaci jako základnu pro mou práci. Stal se zastřešující organizací pro semináře a výcviky Alchymie čaker, které vedu.

Žiji v izraelské poušti, protože ticho pouště mi vždy bylo inspirací pro meditaci. Miluji kulturní rozmanitost v Izraeli. Česká republika se v posledních 15 letech stala základnou mé práce v Evropě. Se svým svěžím a zeleným prostředím venkova, kde přebývám a pracuji, je pro mě kontrastem k poušti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„S Ma Prem Sugandho jsem se poprvé osobně setkala před šesti lety. Byl to seminář 1. čakry a silně ovlivnil mé další životní směřování. Sugandho pracuje láskyplně, do hloubky a mě osobně kontakt s ní a její semináře přináší větší vědomí si sama sebe, pochopení svých přesvědčení a omezení, prohloubení kontaktu s mými emocemi a možnost jejich zdravého vyjádření. Můj život ovlivnila nevratně a jsem za to velice ráda. Cesta s ní vede do srdce a už jen osobní kontakt s ní mi přináší do života větší vnitřní klid a spojení se sebou samou.“
Gaia Kamila Klapková, 39 let, lektorka mohendžodáro a OSHO meditací

„Sugandho je pro mě moudrá učitelka, láskyplná matka a pozorný přítel. Znám jí již několik let a zažil jsem jí ve všech těchto polohách. Jako učitelka mi pomohla podívat se na části mé osobnosti, které mě limitovali v životě. Jako láskyplná matka mi poskytla náruč a její srdce mě zahřálo, když jsem procházel emočním léčením. Jako přítel vždy věděla, kdy je potřeba mě vyslechnou a naopak kdy je potřeba mě vůbec neposlouchat. Jsem jí za vše moc vděčný!“
Martin Skalička, 49 let, trenér a kouč

Přečtěte si další Reference >>

Večerní akce
  • Žádné události