Výcvik Energetického Čtení & Poradenství - I. modul | Sugandho

Výcvik Energetického Čtení & Poradenství – I. modul

Výcvik v energetickém čtení a poradenství

Datum / Čas

19/08/24 - 25/08/24
10:00 - 14:00

Místo

Centrum Skalka 22 / CZ

Kategorie


Výcvik Energetického Čtení & Poradenství je 3 – modulový certifikovaný výcvik. Jeho první část Anatomie čaker je vhodná také jako úvodní seminář pro všechny, kdo se chtějí seznámit se 7-čakrovým energetickým systémem.

Na rozdíl od seminářů Alchymie čaker a Primární práce obsahuje tento výcvik kromě zkušenostního základu také teoretický výklad a nácvik dovedností ve čtení energie a energetického poradenství při práci s druhými lidmi.

Energetické Čtení & Poradenství můžou totálně změnit váš přístup k řešení  životních problémů. Tato metoda není analýzou, ani není založená na osobním pocitu nebo naučených vědomostech. V tomto tréninku se naučíte spoléhat se na kvality meditace, láskyplného přijímání, stejně jako na kvality jasnosti a vědomí, které se stanou vašimi hlavními nástroji při práci s klientem. Naučíte se diagnostikovat čakrový systém a jasně vnímat různými smysly, co se v něm děje. Naučíte se facilitovat transformaci a povzbudit další jednotlivce v jejich osobním růstu.

Nástroje, které během tréninku získáte, můžete rozvíjet, zdokonalovat a zkoumat jak ve svém osobním procesu, tak i v další práci s klienty – buď jako kvalifikovaní Čtenáři energie nebo Energetičtí poradci, případně v rámci jiných systémů, které používáte při práci s lidmi.

Sugandho vyvinula tento trénink společně s britským sanjásinem Sarovarou během jejich vzájemné spolupráce v Oshově mezinárodním meditačním středisku v indické Púně.

Modul 1 – Anatomie čaker

První modul nabízí možnost přehledného a hlubokého pochopení 7- čakrového systému. Je základem pro následující modul zaměřený na Energetické Čtení. Je vhodný i jako samostatný seminář pro všechny, kdo se chtějí seznámit s čakrovou mapou. V prvním modulu tréninku se naučíte vše o mapě a anatomii čaker, jejich vzájemném vztahu, které čakry jsou mužské a které ženské, jaké je zdravé vyjádření  jednotlivých čaker, a jaké kompenzující projevy mohou nastat, když je narušeno přirozené proudění energie.

První modul nabízí zkušenostní prostor i teoretický výklad ke kompletnímu zmapování vašeho čakrového systému. Prohloubení citlivosti a důvěrného vztahu s vašimi  vlastními čakrami z nich učiní vaši vnitřní skutečnost, podobně jako když jste se jako dítě učili jezdit na kole nebo když jste se naučili plavat a místo obdivování ostatních jste si užívali tu radost z plavání či ježdění sami.

PRAKTICKÉ INFORMACE

Kdy
Začátek programu je 19. 8. 2024
Konec semináře je 25. 8. 2024

CENA

Cena I. modulu je 460 EUR. Pokud zaplatíte zálohu do 15. 7. 2024, zaplatíte pouze 440 EUR. Pokud si předplatíte všechny tři moduly ECT výcviku, budete mít zvýhodněnou cenu. Její výši co nejdříve zveřejníme.

JAK PLATIT? 

 1. Platba zálohy v EURECH: Pro závaznou registraci prosím převeďte na účet Charlotte Luzius
  Fio Banka Account 2101819559/2010
  IBAN:CZ1120100000002101819559 BIC: FIOBCZPPXXX zálohu ve výši 180 EUR. Do komentáře připiště název workshopu za který platíte.
 2. Doplatek celkové ceny bude v EURECH. Předem díky za pochopení. Doplatek budeme vybírat při registraci první den workshopu 19. 8. 2024, kam s sebou prosím přivezete doplatek  v EURECH.

UBYTOVÁNÍ A JÍDLO – Cena není zahrnuta do ceny semináře. Cena obsahuje: 

 • pronájem velké meditační místnosti, ve které probíhá workshop,
 • cena ubytování – k dispozici jsou 3 typy ubytování: Nový dům (pokojíky v nově zrekonstruovaném domě, sociální zařízení na chodbě v patrech), nebo hlavní dům (pokojíky v hlavním domě, sociální zařízení na chodbě v patrech) či velká meditační místnost (s vlastním spacákem),
 • cena za stravu v průběhu workshopu. Strava je veganská a vegetariánská – veganská snídaně plus vajíčka a sýry, oběd, dopolední svačina (ovoce), odpolední svačina (dezert bez cukru), večeře, čaj.
 • workshop začínáme v pondělí 19. srpna v 10.00 a končíme obědem v neděli 25. srpna ve 14.00.

Finální cena ubytování a stravy se určuje v den konání workshopu, jelikož závisí na počtu účastníku, děkujeme za pochopení. Níže máte rozmezí, ve kterém se ceny budou pohybovat, abyste si udělali představu.

Součástí ceny je i nocleh den před workshopem a ranní snídaně.

Nový dům:                      8650 – 9200 Kč,-/osoba

Hlavní dům:                   8400 – 9000 Kč,-/osoba

Velká meditárna:           7650 – 8000 Kč,-/osoba

 

Pokud budete mít zájem o jednolůžkový pokoj a bude to kapacitně možné, příplatek činí 1190 Kč za celý workshop.

 

Přihláška 

Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře níže, Vaši přihlášku Vám potvrdíme.

Pro závaznou registraci prosím zaplaťte zálohu 120 EUR na účet Humangous, s.r.o., Severozápadní IV 390/53, 141 00 Praha – Záběhlice, číslo účtu: 2301856776/2010, IBAN:CZ6320100000002301856776 

Registrací na tento workshop souhlasíte s následujícími storno podmínkami:
https://www.sugandho.cz/storno-podminky/

Vaše případné dotazy zodpoví Anand na tel.č. +420 774 920 005 nebo inner-alchemy@sugandho.cz.
Osobní dotazy na Sugandho směřujte na inner-alchemy@sugandho.com.

 

Těšíme se na viděnou!

Registrace / Registration

440,00


Večerní akce
 • Žádné události