Objev svoji autenticitu a sílu | Sugandho

Objev svoji autenticitu a sílu

Alchymie 3. čakry

Datum / Čas

01/04/20
18:00 - 20:30

Místo

Studio K3

Kategorie


Co nás nutí buď „chtít“ nebo „odmítat“ moc? Proč je toto slovo pro některé hanlivé a pro druhé zase přitažlivé? Mnohé návyky a způsoby chování, které jsme si osvojili v domnění, že jimi vyjadřujeme svoji sílu, často fungují a působí úplně opačně. Mnoho lidí, které obdivujeme, protože je považujeme za „silné a mocné“, může být falešnými modlami a třpytivými obrazy bez podstaty, ve které jsme se naučili věřit. 

V průběhu večera nabídneme účastníkům prostor „podívat se do sebe s upřímností a sebevědomím“. Dozvíme se tak více o našich skrytých motivech, odhalíme naši autentickou tvář skrytou pod maskou, kterou jsme si nasadili, abychom byli společností přijati. 

Najdeme i prostor se podívat na osobní a kolektivní představy o využití a zneužití moci na všech úrovních: práce, vztah, přátelství, vztah rodičů a dětí a další. Pohlédneme do našich životů očima naší 3. čakry, našeho mocenského centra. A zřejmě se dočkáme mnohých překvapení. Jste zvědaví? Přidejte se k nám  dne 1. 4. 2020 v prostoru K3 na Karlově náměstí 3 v Praze.  

Těší se na vás Sugandho a Lalitya 

Večerní akce
  • Žádné události