Alchymie lásky: Prožitek duchovního srdce | Sugandho

Alchymie lásky: Prožitek duchovního srdce

Alchymie 4. čakry

Datum / Čas

30/03/17 - 02/04/17
12:00

Místo

Centrum Sammasati

Kategorie


Navzdory mnoha technickým vymoženostem moderního věku, které nám zpříjemňují život, jsou naše životy hektičtější a emocionálně náročnější než dříve. Rodina, zaměstnání i vztahy pro nás představují práci na plný úvazek. Důsledkem drtícího moderního způsobu života jsou srdeční onemocnění, vysoký krevní tlak a úzkosti. Za těchto podmínek může naše fyzické i duchovní srdce velmi snadno vyhořet.

Na tomto semináři dáme našim srdcím dovolenou. Dovolíme si uvolnit vrstvy fyzického a emocionálního stresu. Naučíme se, jak můžeme svá srdce s pomocí čakrové mapy podpořit v každodenním životě. Znovu se spojíme se schopností léčení, kterou v sobě všichni přirozeně máme.

Aby naše srdce zůstala lehká, naučíme se, jak pro sebe vytvářet zdravé hranice v denním životě a jak svá srdce různými způsoby posilovat. Můžeme najít nové cesty, jak milovat sami sebe, stejně jako milovat ostatní.

A pak, když vytvoříme pro naše srdce tu pravou atmosféru, aby mohla vibrovat a bít ve svém přirozeném rytmu, otevřeme se prožívání kvalit srdce: lásce, teplu, oddannosti, soucitu, hravosti a tichu.

Když vše přestaneme kontrolovat hlavou, budeme překvapeni… Život je mnohem jednodušší, spontánnější a uvolněnější, než si myslíme.

PRAKTICKÉ INFORMACE

Kdy
Začátek programu 30. března /čtvrtek/ ve 12:00, registrace a ubytování od 10:00.
Konec semináře 2. dubna/neděle/ kolem 14:00.

Rozsah programu
Seminář je intenzivní a transformační. Den začíná obvykle v 7:30 dynamickou meditací. Následuje snídaně a dopolední blok. Po obědě pokračujeme odpoledním programem, jehož součástí je krátká pauza na svačinu. Po večeři následuje večerní integrační program, který končí obvykle mezi 22. a 23. hodinou.

CENA

Cena semináře
Nezahrnuje cenu za stravu a ubytování.
3.400 Kč – při registraci (zaslání závazné přihlášky a zálohy) do 28. února 
3.900 Kč – při registraci později

Ubytování a strava
2160 Kč / seminář – Ubytování ve dvoulůžkových pokojích, sprchy a WC společné na chodbě. 
Strava je vegetariánská – snídaně, oběd, svačina a večeře. Čaj a káva bez kofeinu je k dispozici po celý den. Začneme obědem ve čtvrtek a  končit budeme obědem v neděli.

Sleva 500 Kč při přivedení nového účastníka, slevy se sčítají!


STORNO PODMÍNKY

Při zrušení registrace do 3 týdnů před začátkem semináře vám bude záloha vrácena v plné výši. Po tomto datu se na zálohu vztahují tyto Storno podmínky.

PŘIHLÁŠKA 
Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře níže. Zálohu ve výši 2000 Kč uhraďte na účet 2100848008/2010, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení. Přijetí zálohy vám potvrdíme e-mailem. Vaše přihláška je závazná až poté, co obdržíme Vaši zálohu.

Registrace / Registration

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Večerní akce
  • Žádné události