Od strachu k lásce: Otevření se živosti | Sugandho

Od strachu k lásce: Otevření se živosti

Alchymie 1. čakry

Datum / Čas

12/04/18 - 15/04/18
12:00 - 14:00

Místo

Centrum Skalka 22 / CZ

Kategorie


Na cestě objevování našeho vnitřního světa se nevyhnutelně musíme setkat se základním problémem – strachem. Strach je tak neviditelný a přece má tak obrovskou moc zabránit nám v tom, abychom v životě cítili uvolnění a radost. Co dělat, když se objeví strach? Uniknout, schovat se před nebezpečím a čekat až strach sám od sebe zmizí? Anebo posunout hranice, které náš strach vytváří?

Tento seminář nabízí láskyplné a pečující prostředí k tomu, abychom se mohli potkat se třemi základními lidskými strachy: strach ze zešílení, strach ze smrti a strach ze sexuality. Každý z těchto strachů nás vezme na cestu objevování a předefinování limitů, které na nás byly uvaleny v dětství.

  • Tím, že si umožníme zbláznit se a zdivočet vědomě, mnoho z našich zkostnatělých limitů samo odpadne. Může se tak uvolnit prostor pro více spontaneity, kreativity, lásky a smíchu.
  • Na strach ze smrti se podíváme z úplně jiného úhlu: smrt jako vyvrcholení života, jako oslava. Podle Osha smrt zrcadlí způsob, jak žijeme. Život a smrt nejsou oddělené a smrt můžeme chápat spíše jako nový začátek než jako konec.
  • Třetímu strachu – strachu z orgasmu a sexuality

PRAKTICKÉ INFORMACE 

Kdy

Začátek programu 12. dubna /čtvrtek/ ve 12:00. Dorazte včas nejpozději v 11:00, abyste se mohli před programem ubytovat. Registrace bude probíhat během dne od 10:00 hod.
Konec semináře 15. dubna /neděle/ kolem 14:00.

Rozsah programu
Seminář je intenzivní a transformační. Den začíná obvykle v 7:00. Následuje snídaně a dopolední blok. Po obědě pokračujeme odpoledním programem, jehož součástí je krátká pauza na svačinu. Po večeři následuje večerní integrační program, který končí obvykle mezi 22. a 23. hodinou.

CENA

4 200,- Kč při přihlášení a zaplacení zálohy do 12.3.2018, poté 4 550 Kč. Nezahrnuje cenu za stravu a ubytování.

Ubytování a strava

2 400/2 300/2 200 Kč při ubytování v nových pokojích/původních pokojích/meditační hale. Uveďte druh ubytování do poznámky při přihlášce.

Strava je vegetariánská – snídaně, oběd, odpolední svačina, večeře, čaj. Začneme čtvrtečním obědem a končit budeme obědem v neděli.

Přihláška 
Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře níže.

Zálohu ve výši 2000 Kč uhraďte na účet 2100848008/2010, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení. Přijetí zálohy vám potvrdíme e-mailem. Vaše přihláška je závazná až poté, co obdržíme Vaši zálohu.

Registrací na tento workshop souhlasíte s následujícími storno podmínkami:
http://www.sugandho.cz/storno-podminky/

Vaše případné dotazy zodpoví Gaia na emailu inner-alchemy@sugandho.cz.
Osobní dotazy na Sugandho směřujte na inner-alchemy@sugandho.com.

 

Registrace / Registration

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Večerní akce
  • Žádné události