Transformace síly - objevování autenticity | Sugandho

Transformace síly – objevování autenticity

Alchymie 3. čakry

Datum / Čas

16/10/23 - 22/10/23
14:00

Místo

Centrum Skalka 22 / CZ

Kategorie


„Nemám žádné problémy s mocí!“ 
„Jsem dobrý/duchovní člověk a nechci mít nic společného s mocí.“
„Moc je pro politiky, ne pro mě.“
„Peníze jsou moc a já mám peníze.“
„Jednoduše nemůžu vystát moc.“

Tato prohlášení odrážejí některá chápání a nedorozumění, která v nás termín „moc“ vyvolává. Všichni máme problémy s mocí, protože žijeme v mocenském světě a všichni se s mocí tak či onak musíme vypořádat.

Rodiče přemáhají silou své děti děti, protože pro ně chtějí to nejlepší.
Manželé dominují svým ženám, protože se bojí nevypadat mužně.
Manželky svádějí své muže. Ženy se totiž po staletí učily zadržovat svou skutečnou sílu, protože soutěžit s muži bylo nebezpečné.
Zaměstnanci jsou vůči sobě submisivní/manipulativní/či se srovnávají, aby byli povýšeni.

Co nás nutí chtít nebo odmítat moc? Proč je pro někoho moc sprosté slovo a pro někoho motivace? Různé typy chování, které jsme se díky sociálním standardům naučili považovat za „mocné“ a „silné“, často zastírají opak. Mnoho lidí, které obdivujeme jako takzvané „mocné lidi“, mohou být jednoduše falešnými idoly, třpytivými obrázky bez podstaty, kterým jsme se naučili věřit.

V této skupině pro zkušené meditující se chceme podívat do sebe samých s upřímností a sebeuvědoměním. Chceme poznat naše skryté motivy, abychom odhalili svou autentickou tvář skrytou pod maskou sociálního chování, které se stalo společensky akceptovaným termínem pro „strategie moci“.

Chceme odhalit osobní i kolektivní představy o využití a zneužití moci na různých úrovních: práce, vztah, přátelství, vztah rodiče a dítěte atd.. Chceme se podívat do našich životů očima naší 3. čakry, našeho silového centra. A možná budeme dost překvapeni…

Ve světle našeho uvědomění se může začít dít vnitřní alchymie, která nás povede k většímu přijetí sebe sama a k tomu, abychom si dokázali užít „skutečnou sílu“.  Transformace je přirozeným výsledkem této alchymie. Uvidíme, že mocenské strategie nejsou skutečnou silou a že nejsou potřeba k tomu, abychom žili smysluplný život.

Párům, rodičům a dětem nebo lidem v pracovních vztazích se doporučuje, aby prošli procesem společně. Workshop je překládán do češtiny. 

Cena workshopu
Pokud uděláte závaznou rezervaci do 18. 9. 2023, budete platit 400 EUR, později pak 420 EUR. 

JAK PLATIT? 

  1. Platba zálohy v EURECH: Pro závaznou registraci prosím převeďte na účet Humangous, s.r.o., Severozápadní IV 390/53, 141 00 Praha – Záběhlice, číslo účtu: 2301856776/2010, IBAN:CZ6320100000002301856776 zálohu ve výši 74 EUR.
  2. Doplatek celkové ceny bude v EURECH. Předem díky za pochopení. Doplatek budeme vybírat při registraci první den workshopu 16. 10. 2023, kam s sebou prosím přivezete doplatek  v EURECH.

Ubytování a strava – bude upřesněno po aktualizaci ceníku Skalky 22 v novém kalendářním roce 2023. Díky za trpělivost. 

 

Registrace / Registration

400,00


Večerní akce
  • Žádné události