Přechod od smrti ke zrození | Sugandho

Přechod od smrti ke zrození

Přechod_ Od smrti k narození

Datum / Čas

27/11/24 - 01/12/24
14:00

Místo

Centrum Skalka 22 / CZ

Kategorie


Rádi pojímáme „Zrození“ jako nový začátek a máme tendenci pojímat „Smrt“ pouze jako bolestivý konec. Ze spirituálního hlediska od sebe však  zrození a smrt nemůžeme oddělit. Je to smrt, která nám otevírá dveře do dalšího života. A je to zrození, které nás vede k mnoha úmrtím v průběhu našich životů.

Tento workshop můžete brát buď jako pokračování workshopu Osvobození dětství, který jste možná absolvovali, nebo naopak jako přípravu na Osvobození dětství. Workshop je pro muže i ženy, kteří již mají dílčí zkušenosti s tímto typem seberozvoje. Tato práce je založena na pochopení, že „zrození“ a „smrt“ jsou hluboce propojeny a oba tyto momenty ovlivňují náš současný život. Do tohoto života  nepřicházíme jen tak, náhodně. Přicházíme sem už s nějakým programem. Přicházíme se učit a dokončovat témata z minulosti.

Proto do toho procesu začleňuji naši předchozí smrt. Otázka, na kterou bych vás ráda upozornila, zní:  Proč jsem si vybral(a) tyto životní podmínky?

Náš život začíná dlouho před narozením. Je tu například i způsob, jak nás naši rodiče počali… Byl jsem počat(a) s láskou? Jsem chtěné dítě? Co ode mně rodiče očekávali?

Co se stalo během matčina těhotenství? Byla moje matka v klidu a uvolněná, nebo tu byly věci, které ji obtěžovaly? Je vědecky potvrzeno, že všechno, co matka cítí, je přenášeno na dítě uvnitř lůna prostřednictvím nervového systému, svalů atd. Toto období je pro náš život nesmírně důležité, protože si na ně vědomě nepamatujeme. Vzpomínky jsou však uloženy v naší tělesné paměti, ke které máme přístup díky našemu fyzickému tělu.

Co se stalo během mého narození? Prožil(a) jsem nějaké porodní trauma? Pokud ano, jak ovlivňuje můj současný život?

A co se stalo v symbiotické fázi po narození? V prvních týdnech a měsících, kdy je dítě zcela závislé na matce a otci? Chápali rodiče mé prvotní potřeby a naplňovali je? Byli schopni být se mnou, nebo jim v tom něco bránilo?

Je pravda, že nemůžeme změnit to, co se s námi stalo v této rané fázi našeho života. Můžeme však přivést pozornost a lásku ke všem obtížím, které jsme tenkrát možná zažívali. A třeba pochopíme, jak nás mohou tyto obtíže ovlivnit.  Máme také šanci začít korigovat vzorce nevědomého chování, které z našich časných traumat vyplývají. A možná se nám podaří nahradit přílišnou „kritiku sebe sama“ přijetím a láskou.

Metodami dýchání, transu a sdílením vytvoříme prostor a atmosféru, která nám dá šanci prožít a znovu se spojit s našimi vlastními zážitky týkajícími se smrti, zrození a časem mezi tím. Dá nám to příležitost uvidět náš život novýma očima.

Tento workshop je jedním ze dvou workshopů, které jsou zaměřeny na práci s primárními tématy. Oba se zabývají dvěma různými životními obdobími. Oba workshopy lze absolvovat v libovolném pořadí. Oba workshopy jsou samy o sobě kompletní.

 • Od „Smrti“ke „Zrození“ – Období před narozením až do prvních měsíců po narození.
 • Osvobození od dětství  – Od batolecího období (1 – 2 roky) do konce základní školy

Jedná se o workshop pro muže a ženy. Není vhodný pro těhotné ženy.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Cena workshopu
Pokud uděláte závaznou rezervaci do 21. 10. 2024, budete platit 360 EUR, později pak 370 EUR. 

JAK PLATIT? 

 1. Platba zálohy v EURECH: Pro závaznou registraci prosím převeďte na účet 
 2. Charlotte Luzius
  Fio Banka Account 2101819559/2010
  IBAN:CZ1120100000002101819559 BIC: FIOBCZPPXXX zálohu ve výši 120 EUR. Do komentáře připiště název workshopu za který platíte.
 3. Doplatek celkové ceny bude v EURECH. Předem díky za pochopení. Doplatek budeme vybírat při registraci 27. 11. 2024, kam s sebou prosím přivezete doplatek  v EURECH dle aktuální měny EUR/CZK.

Ubytování a strava – Cena není zahrnuta do ceny semináře. Cena obsahuje: 

 • pronájem velké meditační místnosti, ve které probíhá workshop,
 • cena ubytování – k dispozici jsou 3 typy ubytování: Nový dům (pokojíky v nově zrekonstruovaném domě, sociální zařízení na chodbě v patrech), nebo hlavní dům (pokojíky v hlavním domě, sociální zařízení na chodbě v patrech) či velká meditační místnost (s vlastním spacákem),
 • cena za stravu v průběhu workshopu. Strava je veganská a vegetariánská – veganská snídaně plus vajíčka a sýry, oběd, dopolední svačina (ovoce), odpolední svačina (dezert bez cukru), večeře, čaj. Workshop začínáme 15. 6. obědem ve 14:00 a končíme také obědem v neděli 19. 6.

Cena jídla a ubytování bude zveřejněna v roce 2024, kdy se s největší pravděpodobností změní ceník centra Skalka 22. Děkujeme za pochopení.

Přihláška 

Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře níže, Vaši přihlášku Vám potvrdíme.)

Pro závaznou registraci prosím zaplaťte zálohu 120 EUR na účet Humangous, s.r.o., Severozápadní IV 390/53, 141 00 Praha – Záběhlice, číslo účtu: 2301856776/2010, IBAN:CZ6320100000002301856776 

Registrací na tento workshop souhlasíte s následujícími storno podmínkami:
https://www.sugandho.cz/storno-podminky/

Vaše případné dotazy zodpoví Anand +420 774 920 005 nebo inner-alchemy@sugandho.cz.
Osobní dotazy na Sugandho směřujte na inner-alchemy@sugandho.com.

Registrace / Registration

360,00


Večerní akce
 • Žádné události