Přechod od smrti ke zrození | Sugandho

Přechod od smrti ke zrození

Přechod_ Od smrti k narození

Datum / Čas

23/11/22 - 27/11/22
14:00

Místo

Centrum Skalka 22 / CZ

Kategorie


!Tento workshop je obsazen. V případě Vaší registrace Vás zařadíme na seznam čekajících. Moc děkujeme za pochopení!

Rádi pojímáme „Zrození“ jako nový začátek a máme tendenci pojímat „Smrt“ pouze jako bolestivý konec. Ze spirituálního hlediska od sebe však  zrození a smrt nemůžeme oddělit. Je to smrt, která nám otevírá dveře do dalšího života. A je to zrození, které nás vede k mnoha úmrtím v průběhu našich životů.

Tento workshop můžete brát buď jako pokračování workshopu Osvobození dětství, který jste možná absolvovali, nebo naopak jako přípravu na Osvobození dětství. Workshop je pro muže i ženy, kteří již mají dílčí zkušenosti s tímto typem seberozvoje. Tato práce je založena na pochopení, že „zrození“ a „smrt“ jsou hluboce propojeny a oba tyto momenty ovlivňují náš současný život. Do tohoto života  nepřicházíme jen tak, náhodně. Přicházíme sem už s nějakým programem. Přicházíme se učit a dokončovat témata z minulosti.

Proto do toho procesu začleňuji naši předchozí smrt. Otázka, na kterou bych vás ráda upozornila, zní:  Proč jsem si vybral(a) tyto životní podmínky?

Náš život začíná dlouho před narozením. Je tu například i způsob, jak nás naši rodiče počali… Byl jsem počat(a) s láskou? Jsem chtěné dítě? Co ode mně rodiče očekávali?

Co se stalo během matčina těhotenství? Byla moje matka v klidu a uvolněná, nebo tu byly věci, které ji obtěžovaly? Je vědecky potvrzeno, že všechno, co matka cítí, je přenášeno na dítě uvnitř lůna prostřednictvím nervového systému, svalů atd. Toto období je pro náš život nesmírně důležité, protože si na ně vědomě nepamatujeme. Vzpomínky jsou však uloženy v naší tělesné paměti, ke které máme přístup díky našemu fyzickému tělu.

Co se stalo během mého narození? Prožil(a) jsem nějaké porodní trauma? Pokud ano, jak ovlivňuje můj současný život?

A co se stalo v symbiotickém stavu po narození, prvních týdnech a měsících, kdy je dítě zcela závislé na matce? Rozuměla moje matka mým prvotním potřebám a dokázala je naplnit? Mohla být se mnou, nebo jí v tom bylo nějakým způsobem zabráněno?

Je pravda, že nemůžeme změnit to, co se s námi stalo v této rané fázi našeho života. Můžeme však přivést pozornost a lásku ke všem obtížím, které jsme tenkrát možná zažívali. A třeba pochopíme, jak nás mohou tyto obtíže ovlivnit.  Máme také šanci začít korigovat vzorce nevědomého chování, které z našich časných traumat vyplývají. A možná se nám podaří nahradit přílišnou „kritiku sebe sama“ přijetím a láskou.

Metodami dýchání, transu a sdílením vytvoříme prostor a atmosféru, která nám dá šanci prožít a znovu se spojit s našimi vlastními zážitky týkajícími se smrti, zrození a časem mezi tím. Dá nám to příležitost uvidět náš život novýma očima.

Tento workshop je jedním ze dvou workshopů, které jsou zaměřeny na práci s primárními tématy. Oba se zabývají dvěma různými životními obdobími. Oba workshopy lze absolvovat v libovolném pořadí. Oba workshopy jsou samy o sobě kompletní.

 • Od „Smrti“ke „Zrození“ – Období před narozením až do prvních měsíců po narození.
 • Osvobození od dětství  – Od batolecího období (1 – 2 roky) do konce základní školy

Jedná se o workshop pro muže a ženy. Není vhodný pro těhotné ženy.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Cena workshopu
Pokud uděláte závaznou rezervaci do 24. 10. 2022, budete platit 330 EUR, později pak 340 EUR. 

JAK PLATIT? 

 1. Platba zálohy v EURECH: Pro závaznou registraci prosím převeďte na účet Humangous, s.r.o., Severozápadní IV 390/53, 141 00 Praha – Záběhlice, číslo účtu: 2301856776/2010, IBAN:CZ6320100000002301856776 zálohu ve výši 74 EUR.
 2. Doplatek celkové ceny bude v EURECH. Předem díky za pochopení. Doplatek budeme vybírat při registraci 23. 11. 2022, kam s sebou prosím přivezete doplatek  v EURECH dle aktuální měny EUR/CZK.

Ubytování a strava – Cena není zahrnuta do ceny semináře. Cena obsahuje: 

 • pronájem velké meditační místnosti, ve které probíhá workshop,
 • cena ubytování – k dispozici jsou 3 typy ubytování: Nový dům (pokojíky v nově zrekonstruovaném domě, sociální zařízení na chodbě v patrech), nebo hlavní dům (pokojíky v hlavním domě, sociální zařízení na chodbě v patrech) či velká meditační místnost (s vlastním spacákem),
 • cena za stravu v průběhu workshopu. Strava je veganská a vegetariánská – veganská snídaně plus vajíčka a sýry, oběd, dopolední svačina (ovoce), odpolední svačina (dezert bez cukru), večeře, čaj. Workshop začínáme 15. 6. obědem ve 14:00 a končíme také obědem v neděli 19. 6.

Poplatek se vybírá na místě v CZK v den registrace 23. 11. 2022.  Ceny za stravu a ubytování výše jsou orientační, mohou se změnit dle počtu přihlášených účastníků. 

 • Nový dům a strava: 4 760 Kč
 • Hlavní dům a strava: 4 640 Kč
 • Velká meditační místnost a strava: 4 200 Kč

Přihláška 

Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře níže, Vaši přihlášku Vám potvrdíme.)

Pro závaznou registraci prosím zaplaťte zálohu 74 EUR na účet Humangous, s.r.o., Severozápadní IV 390/53, 141 00 Praha – Záběhlice, číslo účtu: 2301856776/2010, IBAN:CZ6320100000002301856776 

Registrací na tento workshop souhlasíte s následujícími storno podmínkami:
https://www.sugandho.cz/storno-podminky/

Vaše případné dotazy zodpoví Lalitya na 739 374 258 nebo inner-alchemy@sugandho.cz.
Osobní dotazy na Sugandho směřujte na inner-alchemy@sugandho.com.

Registrace / Registration

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Večerní akce
 • Žádné události