Osvobození dětství | Sugandho

Osvobození dětství

Osvobození dětství

Datum / Čas

28/03/22 - 03/04/22
14:00

Místo

Centrum Skalka 22 / CZ

Kategorie


„Maminka mě miluje, když se směju a je smutná, když pláču.“

„Tátovi je špatně. Musím být silný(á) za něj.“

„Máma a táta mají moc práce. Já je nepotřebuji, protože jsem už velký kluk/velká holka.“

Naše kořeny, jakožto kořeny dospělých lidí, jsou živeny emočními traumaty z minulosti a z nich vyplývajících energetických otisků. Ovlivňují naše současné bytí a také to, jak se cítíme, jak fungujeme, k čemu se vztahujeme, jak vnímáme naši slabost či sílu a čím „krmíme“ náš současný život.

Emoční otisky se vyvíjejí od okamžiku našeho početí v matčině lůně. Cítíme, když je v napětí, cítíme, když je uvolněná, v jejím hlase slyšíme štěstí nebo smutek. Mnoho z nás své dětství nepovažuje za nikterak traumatizující. Ale když tohle říkáme, mluvíme z pohledu dospělých. Dítě cítí a vnímá svět odlišně, protože dítě je závislé, má omezené volby a možnosti vyjádření se. Jako děti přijímáme zprávy formou slov a pocitů, učíme se a rozhodujeme se, i když jsme ještě velmi malí. A tato rozhodnutí si neseme po celý zbytek života. A už nevíme, odkud se to vzalo, ale věříme, že nebrečet, být silní a nic nepotřebovat, je naší skutečnou přirozeností.

Cesta zpátky ke kořenům našich dětských traumat odkrývá mnoho z těchto rozhodnutí a ukazuje, proč jsme je museli učinit. Pochopíme, že jsme si nezvolili být silní, protože jsme se skutečně silní cítili, ale protože tu nebyl nikdo, kdo by nás podpořil. Neměli jsme jinou možnost.

Každý životní příběh je jedinečný a odlišný, ale přesto v něm existují podobné prvky společné nám všem. Láska a důvěra dítěte k jeho rodičům je tak úplná a absolutní. Dítě udělá cokoli, aby získalo lásku a pozornost rodičů, protože ty jsou pro něj celým jeho světem.

Dovolme tedy, aby se v průběhu 7 dní, kdy pro vás vytvoříme zcela bezpečné prostředí, mohlo uskutečnit láskyplné kouzlo. Osvědčené a otestované nástroje a cvičení, jako např. dýchání, vedená imaginace, meditace, fyzické a emoční vyjadřování, nás postupně povedou do procesu regrese. Znovu se setkáme s našimi pocity a zkušenostmi z dětství. Návrat do dětského věku nám umožní odkrýt ty vzpomínky, které jsme byli nuceni pohřbít v zájmu našeho emočního a někdy i fyzického přežití.

Prožití, uvolnění a napravení vzpomínek z dětství je novým začátkem a stane se novým základním kamenem vašeho života.

Tento workshop je jedním ze dvou workshopů, které jsou zaměřeny na práci s primárními tématy. Oba se zabývají dvěma různými životními obdobími. Oba workshopy lze absolvovat v libovolném pořadí. Oba workshopy jsou samy o sobě kompletní.

  • Od „Smrti“ke „Zrození“ – Období před narozením až do prvních měsíců po narození.
  • Osvobození od dětství  – Od batolecího období (1 – 2 roky) do konce základní školy

Jedná se o workshop pro muže a ženy. Není vhodný pro těhotné ženy.

Kdy
Začátek programu je 28. 3. 2022 /pondělí/ ve 14:00. Dorazte včas nejpozději ve 12:00, abyste se mohli před programem ubytovat a naobědvat. Registrace bude probíhat od 12:00 – 14:00.
Konec semináře je 3. 4. 2022 /neděle/ kolem 14:00.

Rozsah programu
Seminář je intenzivní a transformační. Den začíná obvykle v 7:00. Následuje snídaně a dopolední blok. Po obědě pokračujeme odpoledním programem, jehož součástí je krátká pauza na svačinu. Po večeři následuje večerní integrační program, který končí obvykle mezi 22. a 23. hodinou.

CENA

  • Cena workshopu nezahrnuje cenu za stravu a ubytování).
  • Při platbě do 28. 2. 2022 bude cena workshopu 400 EURPo 1. 3. 2022 bude cena workshopu 420 EUR

DŮLEŽITÉ: V případě, že máte zájem o tento transformační workshop, a ještě nikdy jste na kurzu Ma Prem Sugandho nebyl(a), prosím kontaktujte nejprve Báru Lalityu (739 374 258, inner-alchemy@sugandho.cz). Zprostředkuje Vám interview s Ma Prem Sugandho, díky kterému ona i Vy zjistíte, jestli jste na workshop připraveni. Zálohu v tomto případě ještě neplaťte. Pokud už máte s workshopy u Ma Prem Sugandho zkušenost, čtěte dál…

JAK PLATIT? 

  1. Platba zálohy v EURECH: Pro závaznou registraci prosím převeďte na účet Humangous, s.r.o., Severozápadní IV 390/53, 141 00 Praha – Záběhlice, číslo účtu: 2301856776/2010, IBAN:CZ6320100000002301856776 zálohu ve výši 120 EUR. Pokud z nějakého důvodu nebude možné zaplatit v EUR, prosím pošlete zálohu 3000 Kč na účet, kde můžeme přijmout CZK: číslo účtu: 2001675826/2010. 
  2. Doplatek celkové ceny bude v EURECH. Předem díky za pochopení. Doplatek budeme vybírat při registraci 28. 3. 2022, kam s sebou prosím přivezete doplatek  v EURECH dle aktuální měny EUR/CZK.

Ubytování a strava – Cena není zahrnuta do ceny semináře. V ceně je zahrnut i pronájem velké meditační místnosti, ve které probíhá workshop. Vybírá se na místě v korunách. Obsahuje ubytování a jídlo v průběhu workshopu. 

  • Nový dům: 6 190 Kč
  • Starý dům: 6 010 Kč
  • Velká meditační místnost (s vlastním spacákem): 5 350 Kč

Strava je vegetariánská – veganská snídaně plus vajíčka a sýry, oběd, dopolední svačina (ovoce), odpolední svačina (dezert bez cukru), večeře, čaj. Začneme pondělním obědem a končit budeme obědem a dezertem v neděli. Ceny za stravu a ubytování výše jsou rámcové, mohou se změnit dle počtu přihlášených účastníků. 

Přihláška 

Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře níže, Vaši přihlášku Vám potvrdíme.)

Pro závaznou registraci prosím zaplaťte zálohu 120 EUR na účet Humangous, s.r.o., Severozápadní IV 390/53, 141 00 Praha – Záběhlice, číslo účtu: 2301856776/2010, IBAN:CZ6320100000002301856776 

Registrací na tento workshop souhlasíte s následujícími storno podmínkami:
https://www.sugandho.cz/storno-podminky/

Vaše případné dotazy zodpoví Lalitya na 739 374 258 nebo inner-alchemy@sugandho.cz.
Osobní dotazy na Sugandho směřujte na inner-alchemy@sugandho.com.

Registrace / Registration

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Večerní akce
  • Žádné události