Návrat k dospívání, aneb objevování kořenů naší sexuality | Sugandho

Návrat k dospívání, aneb objevování kořenů naší sexuality

1. čakra: Osvobození sexuality

Datum / Čas

14/06/23 - 18/06/23
14:00

Místo

Centrum Skalka 22 / CZ

Kategorie


Jaké to bylo být teenagerem? 

Co si pamatuji z doby, kdy jsem byl(a) v pubertě?

Dospívání je velmi ambivalentní životní etapou. Už nejsme dětmi, ale ještě nejsme dospělí. Rodiče a společnost, ba dokonce i my sami se považujeme za téměř dospělého/dospělou. A chceme, aby se s námi jednalo jako s dospělými, chceme, aby nás ostatní brali vážně, chceme expandovat a objevovat svět, chceme se vymanit z omezení dětství. Přesto si to vyžádá nějaký čas, abychom dorostli k tomuto novému stavu bytí. Je tolik věcí, které zažíváme poprvé:

  • Vnímáme mnoho změn na svém těle.
  • Jsme poháněni sexuálními návaly, sexualita v nás proudí dnem i nocí.
  • V mnoha situacích se cítíme nejistě, nicméně venku hrajeme „drsňáka/drsňačku, zatímco uvnitř nás vybuchuje sopka ambivalentních pocitů.
  • Existuje mnoho očekávání zvenčí i zevnitř: Měl bych(a) vypadat sexy, ale ne příliš. Měl(a) bych vědět, co chci studovat… ale moje preference se mění každý den. Chci být populární v očích ostatních, ale pak jsem tak plachý/á…
  • Děláme spoustu chyb a pak se cítíme špatně.
  • Často nám něco uniká, protože jsme příliš stydliví, příliš pomalí nebo příliš nejistí na to, abychom zkoušeli nové věci.

V bezpečném prostředí workshopu se chceme učit rozumět tomuto dospívajícímu já nově a jinak. Chceme se naučit soucítit se svými „pubertálními“ pocity, zápasy a nedostatky. Chceme objevovat, nebo znovu objevovat sebe sama tím, že sami na sebe pohlédneme nevinnýma očima. Chceme prolomit ticho uvnitř a najít tak odvahu pokládat otázky, které jsme si v minulosti položit nemohli.

Jako dospělí se dnes můžeme učit od našeho dospívajícího já a vnést do našeho současného života více šťávy a odvahy ke vzpurnosti a dobrodružství.

Tato skupina je pro všechny! Dostanete prostor k experimentování, zvědavosti a k tomu, abyste se toho chtěli více dozvědět o tom, jaký vztah máte vy a vaše sexualita. Můžete zde využít příležitost k sexuálnímu projevu, aniž byste ztratili zdravé hranice. Necháme přirozeně proudit sexuální energii a propojíme jí se sebeuvědomováním a meditací.

Workshop je veden v angličtině s českým překladem.

Cena workshopu
Pokud uděláte závaznou rezervaci do 15. 5. 2023, budete platit 330 EUR, později pak 340 EUR. 

JAK PLATIT? 

  1. Platba zálohy v EURECH: Pro závaznou registraci prosím převeďte na účet Humangous, s.r.o., Severozápadní IV 390/53, 141 00 Praha – Záběhlice, číslo účtu: 2301856776/2010, IBAN:CZ6320100000002301856776 zálohu ve výši 74 EUR.
  2. Doplatek celkové ceny bude v EURECH. Předem díky za pochopení. Doplatek budeme vybírat při registraci první den workshopu 13. 6. 2023, kam s sebou prosím přivezete doplatek  v EURECH.

Ubytování a strava – bude upřesněno po aktualizaci ceníku Skalky 22 v novém kalendářním roce 2023. Díky za trpělivost. 

Registrace / Registration

330,00


Večerní akce
  • Žádné události