Vnitřní žena - Vnitřní muž: On-line prožitkový večer | Sugandho

Vnitřní žena – Vnitřní muž: On-line prožitkový večer

Datum / Čas

14/04/24
18:00 - 19:30

Místo

On-line

Kategorie


Rádi bychom Tě pozvali na online prožitkový seminář na téma:

Vnitřní rovnováha: Obejmi vnitřní harmonii své ženské a mužské energie

 

V životním shonu jsem postupně začala oceňovat krásný tanec mezi mou vnitřní mužskou a ženskou energií. Jsou dny, kdy má mužská energie přebírá otěže a odhodlaně mě vede vírem úkolů a schůzek. Je uklidňující vědět, že tato moje část je tady a je připravena vystoupit a převzít odpovědnost, když je to potřeba. A pak jsou chvíle, kdy se projeví moje ženská stránka, která nabízí útěchu a soucit ve chvílích stresu a nejistoty. Je to křehká rovnováha, která mě však naplňuje vděčností a hlubokým pocitem celistvosti.

Nacházím útěchu v harmonii svého vnitřního muže a ženy, kteří ruku v ruce kráčejí životem. Každý z nich doplňuje toho druhého a po celou dobu nabízí své jediněčné kvality a podporu. Společně tvoří skvělý tým, který s grácií a odolností proplouvá složitostí existence.

Takže mému vnitřnímu muži za jeho sílu a odhodlání a mé vnitřní ženě za její soucit a pečujícího ducha – děkuji vám, že jste tu vždycky byli a podporovali mě tak, jak jsem si nikdy nemyslela, že je to možné. Jsem šťastná a oslavuji vás oba, teď i navždy.

 

A zvu vás, abyste na tuto cestu vstoupili se mnou.

Ve dnech 5.-9. června 2024 proběhne workshop na toto téma, kde se ponoříme hlouběji do zkoumání našich vnitřních mužských a ženských energií a vydáme se společně na cestu sebepoznání a vnitřní harmonie!

Odkaz na workshop zde.

 

Tento prožitkový večer bude probíhat v angličtině, překlad do češtiny je zajištěn. Orientační čas setkání je 1,5 hodiny.

Chcete-li si zajistit své místo, vyplňte prosím registrační formulář, kde obdržíte i ZOOM link.

V případě dotazů kontaktujte Anand na tel. č. +420 774 920 005 či mailem inner-alchemy@sugandho.cz

 

Těšíme se na setkání

S láskou

Sugandho & Anand