Od strachu k lásce: Osvobození sexuality | Sugandho

Od strachu k lásce: Osvobození sexuality

1. čakra: Osvobození sexuality

Datum / Čas

18/08/15 - 23/08/15
16:00

Místo

Centrum Skalka 22 / CZ

Kategorie


Tento 6- denní seminář nás povede do období našeho pubertálního dospívání. Seminář je pro všechny, kteří chtějí žít svobodně a s radostí svoji sexualitu.

Sexualita je jednou z nejmocnějších lidských potřeb. Sexuální energie je přirozená a základní biologická síla. Dosud však byla a stále je omezována a kontrolována náboženskými a společenskými normami v různých podobách. Naučili jsme se, že cítit se sexuálně je něco, o čem bychom neměli mluvit a co bychom neměli ukazovat. Někteří z nás se už jako děti naučili, že dotýkat se svých genitálií je nebezpečné nebo vulgární. Všichni vyrůstáme v matoucí ambivalenci mezi přirozenými sexuálními potřebami a touhami a limitujícími morálními normami. OSHO nazývá tuto ambivalenci sexuálním podmiňováním.

V bezpečném prostředí semináře se chceme obrátit k neurčitým strachům a studu kolem sexuality, prolomit mlčení a místo toho se učit, jak vyjadřovat to, co cítíme, čeho se bojíme, co potřebujeme a chceme, co potlačujeme a co nás frustruje. Tento proces je osvobozující a v partnerském vztahu může otevřít nové dveře. Prostředí semináře nám umožní vrátit se k hravosti a nevinnosti ve vztahu k naší sexualitě a umožní nám, aby se láska a sexualita spolu potkaly.

Nejvíce se budeme vztahovat k období našeho pubertálního dospívání, kdy jsme získávali nebo nezískávali naše první sexuální zkušenosti a kdy byla naše sexualita modelována.

Seminář je pro každého! Zveme vás, abyste byli zvědaví a naučili se více o sobě a o tom, jaké způsoby sexuality jsou pro vás příjemné. Pojďte experimentovat s vaším sexuálním výrazem aniž abyste ztratili své zdravé hranice. Přirozené proudění sexuální energie spojené se sebeuvědoměním a meditací vytváří alchymii, která vede k tantrickému zakoušení.


 

PRAKTICKÉ INFORMACE

Kdy
Začátek programu 18. srpna /úterý/ v 16:00, registrace a ubytování od 14:30 do 16:00.
Konec semináře 23. srpna /neděle/ kolem 14:00.

Rozsah programu
Seminář je intenzivní a transformační. Den začíná obvykle v 7:30 dynamickou meditací. Následuje snídaně a dopolední blok. Po obědě pokračujeme odpoledním programem, jehož součástí je krátká pauza na svačinu. Po večeři následuje večerní integrační program, který končí obvykle mezi 22. a 23. hodinou.

CENA

Cena semináře
7.800,- Kč při zaslání přihlášky a zálohy do 20. července
8.500,- Kč při zaslání přihlášky a zálohy po 20. červenci

Ubytování
750,- Kč / pobyt – Ubytování v meditační hale na matraci, ve vlastním autě, či stanu
1.250,- Kč / pobyt – Ubytování ve 2,3,4 – lůžkových pokojích
 
Strava
1600,- Kč / pobyt – Strava je vegetariánská – snídaně, oběd, odpolední svačina, večeře, čaj. Začínáme v úterý večeří a končíme v neděli obědem.

Celková cena semináře při brzké registraci:
 s ubytováním v pokojíčku 10.650,- Kč
s ubytováním v meditační hale 10.150 Kč

STORNO PODMÍNKY
Při zrušení registrace do 28. července vám bude záloha vrácena v plné výši. Po tomto datu si zálohu můžete převést na účast na jiném workshopu.

PŘIHLÁŠKA 
Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře níže. Zálohu ve výši 1000 Kč uhraďte na účet 2700702918/2010, do správy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení. Přijetí zálohy vám potvrdíme e-mailem. Vaše přihláška je závazná až poté, co obdržíme Vaši zálohu.

Registrace / Registration

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Večerní akce
  • Žádné události