Osvobození dětství - Od traumat dětství k vnitřní svobodě | Sugandho

Osvobození dětství – Od traumat dětství k vnitřní svobodě

Osvobození dětství

Datum / Čas

21/10/19 - 27/10/19
14:00

Místo

Centrum Skalka 22 / CZ

Kategorie


Šestidenní workshop se Sugandho

Naše kořeny, jakožto kořeny dospělých lidí, jsou živeny emočními traumaty z minulosti a z nich vyplývajících energetických otisků. Ty se vyvíjí od okamžiku našeho početí v matčině lůně. Cítíme, když je v napětí, cítíme, když je uvolněná, v jejím hlase slyšíme štěstí nebo smutek. Mnoho z nás své dětství nepovažuje za nikterak traumatizující. Ale když tohle říkáme, mluvíme z pohledu dospělých. Dítě cítí a vnímá svět odlišně, protože dítě je závislé, má omezené volby a možnosti vyjádření se. Jako děti přijímáme zprávy formou slov a pocitů, učíme se a rozhodujeme se, i když jsme ještě velmi malí. A tato rozhodnutí si neseme po celý zbytek života. A už nevíme, odkud se to vzalo, ale věříme, že nebrečet, být silní a nic nepotřebovat, je naší skutečnou přirozeností.

Cesta zpátky ke kořenům našich dětských traumat odkrývá mnoho z těchto rozhodnutí a ukazuje, proč jsme je museli učinit. Pochopíme, že jsme si nezvolili být silní, protože jsme se skutečně silní cítili, ale protože tu nebyl nikdo, kdo by nás podpořil. Neměli jsme jinou možnost. Každý životní příběh je jedinečný a odlišný, ale přesto v něm existují podobné prvky společné nám všem.

Osvědčené a otestované nástroje a cvičení, jako např. dýchání, vedená imaginace, meditace, fyzické a emoční vyjadřování, nás postupně povedou do procesu regrese. Znovu se setkáme s našimi pocity a zkušenostmi z dětství. Návrat do dětského věku nám umožní odkrýt ty vzpomínky, které jsme byli nuceni pohřbít v zájmu našeho emočního a někdy i fyzického přežití.

Prožití, uvolnění a napravení vzpomínek z dětství je novým začátkem a stane se novým základním kamenem vašeho života.

PRAKTICKÉ INFORMACE

Kdy
Začátek programu je 21. 10. 2019 /pondělí/ ve 14:00. Dorazte včas nejpozději v 12:30, abyste se mohli před programem ubytovat a naobědvat. Registrace bude probíhat 12:30 – 14:00.
Konec semináře je 27. 10. 2019 /neděle/ kolem 14:00.

Rozsah programu
Seminář je intenzivní a transformační. Den začíná obvykle v 7:00. Následuje snídaně a dopolední blok. Po obědě pokračujeme odpoledním programem, jehož součástí je krátká pauza na svačinu. Po večeři následuje večerní integrační program, který končí obvykle mezi 22. a 23. hodinou.

CENA

Cena semináře

Nezahrnuje cenu za stravu a ubytování

9 100 Kč při platbě do 20. 9. 2019, poté 9 600,- Kč

Ubytování a strava 

  • Stará (hlavní) budova Skalka: 4 400 Kč
  • Nová budova Skalka: 4 600 Kč
  • Velká meditační místnost: 3 800 Kč

Strava je vegetariánská – snídaně, oběd, odpolední svačina, večeře, čaj. Začneme pondělním obědem  a končit budeme obědem v neděli.

Přihláška 

Workshop Osvobození dětství má speciální požadavky na účastníky kvůli obsahu práce a je otevřen pouze pro pokročilé zájemce! Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře níže, Vaši přihlášku Vám potvrdíme.

Zálohu ve výši 3000 Kč uhraďte na účet 2100848008/2010, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení. Přijetí zálohy vám potvrdíme e-mailem. Vaše přihláška je závazná až poté, co obdržíme Vaši zálohu.

Registrací na tento workshop souhlasíte s následujícími storno podmínkami:
http://www.sugandho.cz/storno-podminky/

Vaše případné dotazy zodpoví Lalitya na 739 374 258 nebo inner-alchemy@sugandho.cz.
Osobní dotazy na Sugandho směřujte na inner-alchemy@sugandho.com.

!!! Pozor, workshop Osvobození dětství je už zcela plný. Pokud se na workshop zaregistrujete, můžeme Vás umístit na seznam náhradníků.

Registrace / Registration

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Večerní akce
  • Žádné události