Od strachu k lásce - Alchymie 1. čakry | Sugandho

Od strachu k lásce – Alchymie 1. čakry

Alchymie 1. čakry

Datum / Čas

02/10/20 - 05/10/20
19:00 - 14:00

Místo

Centrum Skalka 22 / CZ

Kategorie


Od Strachu k Lásce – Otevření se živosti

Narodit se do tohoto světa je proces hlubokého přechodu a tento nový začátek není vůbec snadný. Naše fyzické tělo ukládá své vzpomínky v nervovém systému, tkáních a svalech atd.od okamžiku, kdy se začalo vyvíjet v matčině děloze. Obzvláště silné jsou otisky, které vznikly ještě před rozvojem našich poznávacích schopností. 

Tyto tělesné otisky nás mohou s naším fyzickým tělem buď propojit, nebo nás od něho odpojit. S tělem nás propojuje např. dotek rukou našich rodičů, když nás drží jako kojence, jejich milující hlasy atd. Naopak však dítě může trpět i nedostatkem doteku, časným odloučením od matky, nebo jinými obtížnými vzpomínkami. Tento nedostatečný kontakt způsobuje dítěti bolest a nejjednodušší způsob, jak se bolesti zbavit, je právě odpojení se od svého fyzického těla, či jeho znecitlivění. 

Oba stavy (napojení i odpojení) mají rozdílný vliv na náš život. Když se cítíme být spojeni s naším fyzickým tělem, přirozeně se vyvíjí pocit sounáležitosti s ostatními, rozvíjíme svoji sílu a cítíme se uzemněni. Naučíme se důvěřovat tomu, že ať nám život  přinese jakékoliv výzvy týkající se přežití, dokážeme to zvládnout.

Odpojení od fyzického těla vyvolává spíše opačné pocity. Pravděpodobně se objevují nevysvětlitelné nejistoty ve fyzickém těle, které se v hmotném světě projevují jako iracionální obavy. Součástí běžného života se stávají pocity slabosti a nedostatku energie. A zdá se nám, že to nelze změnit. Nedostatek důvěry mění svět v nebezpečné a nehostinné místo.

Strach se pak stává našim sice neviditelným, ale velice mocným společníkem, který úspěšně brání tomu, abychom dokázali relaxovat a mít radost ze života.

Jak se bránit strachu? Co dělat, když se objeví? Uniknout, schovat se do bezpečí a počkat, až zmizí? Nebo se snažit překonat všechna omezení za každou cenu a stát se tvrdým a zdánlivě silným? 

V láskyplné a pečující atmosféře naší skupiny/workshopu dostanete prostor přiblížit se svým strachům a učit se skrze ně, aniž bychom se jich pokoušeli za každou cenu zbavovat. Možná nakonec zjistíte, že pokud si strach zvědomíte a přijmete ho, může stát menším a menším…

PRAKTICKÉ INFORMACE

Kdy
Začátek programu je 2. 10. 2020 /pátek/ v 19:00. Dorazte včas nejpozději , abyste se mohli před programem ubytovat a navečeřet. Registrace bude probíhat 17:30 – 19:00.
Konec semináře je 5. 10. 2020 /pondělí/ kolem 14:00.

Rozsah programu
Seminář je intenzivní a transformační. Den začíná obvykle v 7:00. Následuje snídaně a dopolední blok. Po obědě pokračujeme odpoledním programem, jehož součástí je krátká pauza na svačinu. Po večeři následuje večerní integrační program, který končí obvykle mezi 22. a 23. hodinou.

CENA

Cena semináře:

  • po přihlášení do 4. 9. 2020 – 180 EUR
  • po přihlášení po 4. 9. 2020 – 190 EUR

JAK PLATIT? 

  1. Platba zálohy: Pro dokončení registrace prosím zaplaťte na účet 2001675826/2010 zálohu 2 000 Kč.
  2. Doplatek celkové ceny bude v EURECH. Předem díky za pochopení. Vybírat platbu budeme hotově, při registraci 2. 10. 2020, kam s sebou prosím přivezte zbývající částku, kterou vypočítáte na základně aktuálního stavu EUR/CZK.

Ubytování a strava – Cena není zahrnuta do ceny semináře. Vybírá se v korunách .

  • Nový dům: 2 450 Kč
  • Starý dům: 2 360 Kč
  • Velká meditační místnost: 2 150 Kč

Strava je vegetariánská – snídaně, oběd, odpolední svačina, večeře, čaj. Začneme páteční večeří a končit budeme obědem v neděli.

Přihláška 

Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře níže, Vaši přihlášku Vám potvrdíme.

K dokončení registrace prosím zaplaťte zálohu 2000 Kč na účet 2001675826/2010. 

Registrací na tento workshop souhlasíte s následujícími storno podmínkami:
http://www.sugandho.cz/storno-podminky/

Vaše případné dotazy zodpoví Lalitya na 739 374 258 nebo inner-alchemy@sugandho.cz.
Osobní dotazy na Sugandho směřujte na inner-alchemy@sugandho.com.

Registrace / Registration


Večerní akce
  • Žádné události