Alchymie 1. čakry | Sugandho

Alchymie 1. čakry

1. čakra: Osvobození sexuality

Datum / Čas

02/04/20 - 05/04/20
19:00 - 14:00

Místo

Centrum Skalka 22 / CZ

Kategorie


Od Strachu k Lásce – Otevření se živosti

Narodit se do tohoto světa je proces hlubokého přechodu a tento nový začátek není vůbec snadný. Naše fyzické tělo ukládá své vzpomínky v nervovém systému, tkáních a svalech atd.od okamžiku, kdy se začalo vyvíjet v matčině děloze. Obzvláště silné jsou otisky, které vznikly ještě před rozvojem našich poznávacích schopností. 

Tyto tělesné otisky nás mohou s naším fyzickým tělem buď propojit, nebo nás od něho odpojit. S tělem nás propojuje např. dotek rukou našich rodičů, když nás drží jako kojence, jejich milující hlasy atd. Naopak však dítě může trpět i nedostatkem doteku, časným odloučením od matky, nebo jinými obtížnými vzpomínkami. Tento nedostatečný kontakt způsobuje dítěti bolest a nejjednodušší způsob, jak se bolesti zbavit, je právě odpojení se od svého fyzického těla, či jeho znecitlivění. 

Oba stavy (napojení i odpojení) mají rozdílný vliv na náš život. Když se cítíme být spojeni s naším fyzickým tělem, přirozeně se vyvíjí pocit sounáležitosti s ostatními, rozvíjíme svoji sílu a cítíme se uzemněni. Naučíme se důvěřovat tomu, že ať nám život  přinese jakékoliv výzvy týkající se přežití, dokážeme to zvládnout.

Odpojení od fyzického těla vyvolává spíše opačné pocity. Pravděpodobně se objevují nevysvětlitelné nejistoty ve fyzickém těle, které se v hmotném světě projevují jako iracionální obavy. Součástí běžného života se stávají pocity slabosti a nedostatku energie. A zdá se nám, že to nelze změnit. Nedostatek důvěry mění svět v nebezpečné a nehostinné místo.

Strach se pak stává našim sice neviditelným, ale velice mocným společníkem, který úspěšně brání tomu, abychom dokázali relaxovat a mít radost ze života.

Jak se bránit strachu? Co dělat, když se objeví? Uniknout, schovat se do bezpečí a počkat, až zmizí? Nebo se snažit překonat všechna omezení za každou cenu a stát se tvrdým a zdánlivě silným? 

V láskyplné a pečující atmosféře naší skupiny/workshopu dostanete prostor přiblížit se svým strachům a učit se skrze ně, aniž bychom se jich pokoušeli za každou cenu zbavovat. Možná nakonec zjistíte, že pokud si strach zvědomíte a přijmete ho, může stát menším a menším…

První část dvoudílného workshopu Od strachu k lásce s názvem „Za naše sexuální podmínění“ dá účastníkům šanci prozkoumat především strach ze sexuality a orgasmu.  

PRAKTICKÉ INFORMACE

Kdy
Začátek programu je 2. 4. 2020 /čtvrtek/ v 19:00. Dorazte včas nejpozději v 18:00, abyste se mohli před programem ubytovat a navečeřet. Registrace bude probíhat 17:30 – 19:00.
Konec semináře je 5. 4. 2020 /neděle/ kolem 14:00.

Rozsah programu
Seminář je intenzivní a transformační. Den začíná obvykle v 7:00. Následuje snídaně a dopolední blok. Po obědě pokračujeme odpoledním programem, jehož součástí je krátká pauza na svačinu. Po večeři následuje večerní integrační program, který končí obvykle mezi 22. a 23. hodinou.

CENA

Cena semináře bude v nejbližší době upřesněna. 

Nezahrnuje cenu za stravu a ubytování

Ubytování a strava – Cena není zahrnuta do ceny semináře. Konečná částka bude upřesněna po Novém roce 2020. 

Strava je vegetariánská – snídaně, oběd, odpolední svačina, večeře, čaj. Začneme čtvrteční večeří a končit budeme obědem v neděli.

Přihláška 

Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře níže, Vaši přihlášku Vám potvrdíme.

Zálohu ve výši 2000 Kč uhraďte na účet 2100848008/2010, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení. Přijetí zálohy vám potvrdíme e-mailem. Vaše přihláška je závazná až poté, co obdržíme Vaši zálohu.

Registrací na tento workshop souhlasíte s následujícími storno podmínkami:
http://www.sugandho.cz/storno-podminky/

Vaše případné dotazy zodpoví Lalitya na 739 374 258 nebo inner-alchemy@sugandho.cz.
Osobní dotazy na Sugandho směřujte na inner-alchemy@sugandho.com.

Registrace / Registration


Večerní akce