Od strachu k lásce: Osvobození sexuality | Sugandho

Od strachu k lásce: Osvobození sexuality

1. čakra: Osvobození sexuality

Datum / Čas

07/02/18 - 11/02/18
17:00 - 14:00

Místo

Centrum Skalka 22 / CZ

Kategorie


Tento 4- denní seminář nás povede do období našeho pubertálního dospívání. Seminář je pro všechny, kteří chtějí žít svobodně a s radostí svoji sexualitu.

Sexualita je jednou z nejmocnějších lidských potřeb. Sexuální energie je přirozená a základní biologická síla. Dosud však byla a stále je omezována a kontrolována náboženskými a společenskými normami v různých podobách. Naučili jsme se, že cítit se sexuálně je něco, o čem bychom neměli mluvit a co bychom neměli ukazovat. Někteří z nás se už jako děti naučili, že dotýkat se svých genitálií je nebezpečné nebo vulgární. Všichni vyrůstáme v matoucí ambivalenci mezi přirozenými sexuálními potřebami a touhami a limitujícími morálními normami. OSHO nazývá tuto ambivalenci sexuálním podmiňováním.

V bezpečném prostředí semináře se chceme obrátit k neurčitým strachům a studu kolem sexuality, prolomit mlčení a místo toho se učit, jak vyjadřovat to, co cítíme, čeho se bojíme, co potřebujeme a chceme, co potlačujeme a co nás frustruje. Tento proces je osvobozující a v partnerském vztahu může otevřít nové dveře. Prostředí semináře nám umožní vrátit se k hravosti a nevinnosti ve vztahu k naší sexualitě a umožní nám, aby se láska a sexualita spolu potkaly.

Nejvíce se budeme vztahovat k období našeho pubertálního dospívání, kdy jsme získávali nebo nezískávali naše první sexuální zkušenosti a kdy byla naše sexualita modelována.

Seminář je pro každého! Zveme vás, abyste byli zvědaví a naučili se více o sobě a o tom, jaké způsoby sexuality jsou pro vás příjemné. Pojďte experimentovat s vaším sexuálním výrazem aniž abyste ztratili své zdravé hranice. Přirozené proudění sexuální energie spojené se sebeuvědoměním a meditací vytváří alchymii, která vede k tantrickému zakoušení.


PRAKTICKÉ INFORMACE

Kdy
Začátek programu 7. února /středa/ ve 17:00. Dorazte včas nejpozději v 16:00, abyste se mohli před programem ubytovat. Registrace bude probíhat od 15:30 hod.
Konec semináře 11. února /neděle/ kolem 14:00.

Rozsah programu
Seminář je intenzivní a transformační. Den začíná obvykle v 7:00. Následuje snídaně a dopolední blok. Po obědě pokračujeme odpoledním programem, jehož součástí je krátká pauza na svačinu. Po večeři následuje večerní integrační program, který končí obvykle mezi 22. a 23. hodinou.

CENA

6 000,- Kč při přihlášení a zaplacení zálohy do 7.1.2018, poté 6 400 Kč. Nezahrnuje cenu za stravu a ubytování.

Ubytování a strava 

2 650/2 550/2 450 Kč při ubytování v nových pokojích/původních pokojích/meditační hale. Uveďte druh ubytování do poznámky při přihlášce.

Strava je vegetariánská – snídaně, oběd, dopolední/odpolední svačina, večeře, čaj. Začneme středeční večeří a končit budeme obědem v neděli.

Přihláška 
Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře níže. Zálohu ve výši 2500 Kč uhraďte na účet 2100848008/2010, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení. Přijetí zálohy vám potvrdíme e-mailem. Vaše přihláška je závazná až poté, co obdržíme Vaši zálohu.

Registrací na tento workshop souhlasíte s následujícími storno podmínkami:
http://www.sugandho.cz/storno-podminky/

Vaše případné dotazy zodpoví Gaia na emailu inner-alchemy@sugandho.cz.
Osobní dotazy na Sugandho směřujte na inner-alchemy@sugandho.com.

Registrace / Registration

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Večerní akce
  • Žádné události