Do neznáma - cesta za naše přesvědčení | Sugandho

Do neznáma – cesta za naše přesvědčení

Alchymie 5. čakry

Datum / Čas

16/11/17 - 19/11/17
12:00

Místo

Centrum Skalka 22 / CZ

Kategorie


Existují okamžiky, kdy „z ničeho nic“ přijde náhlý nápad, jasný obraz na naší vnitřní obrazovce, náhlý pocit nebo vědomí toho, co je správné udělat. To jsou momenty vynalézavosti a opravdové tvořivosti. Později bychom o nich mohli říci: „Prostě se to stalo, ani nevím jak.“ A vlastně to ani nemusíme vědět.

Na druhé straně existují chvíle, kdy se snažíme najít řešení problému, nebo potřebujeme dokončit práci, vytvořit prezentaci … a nic nefunguje. Jeden koncept za druhým končí v odpadkovém koši a začínáme být nervní z toho, že že na nás tlačí čas a my stále nemáme žádný výsledek.

Kreativní řešení však nemusí být náhodná a náš nedostatek vynalézavosti je spíše naším přesvědčením o nás samých, než skutečností. A takových starých přesvědčeních v nás je mnoho, aniž bychom je identifikovali jako přesvědčení. Naučili jsme se věřit, že “takový/á prostě jsem”, “to je moje přirozenost”, nebo “s tím prostě nic nenadělám”.

Tento workshop nabízí možnost identifikovat svá omezující přesvědčení na všech úrovních našeho života: ve vztahu, lásce, v profesní oblasti, přesvědčení na téma peníze, kreativita… Mnoho z těchto přesvědčení je spojeno s naší sebehodnotou a hodnotami, které uznáváme na nevědomé úrovni. Jakmile si uvědomíme své vlastní limity, můžeme si dovolit vybrat nové a pro nás doposud neznámé možnosti, které odpovídají našim hodnotám v životě. Posun od známých a nám blízkých vzorů chování k novým a neznámým situacím v životě je půdou pro tvořivost a nové způsoby vyjadřování.


PRAKTICKÉ INFORMACE

Kdy
Začátek programu 16. listopadu/čtvrtek/ ve 12:00. Dorazte včas nejpozději v 11:00, abyste se mohli před programem ubytovat. Registrace bude probíhat během dne od 10:00 hod.
Konec semináře 19.listopadu /neděle/ kolem 14:00.

Rozsah programu
Seminář je intenzivní a transformační. Den začíná obvykle v 7:00. Následuje snídaně a dopolední blok. Po obědě pokračujeme odpoledním programem, jehož součástí je krátká pauza na svačinu. Po večeři následuje večerní integrační program, který končí obvykle mezi 22. a 23. hodinou.

CENA

Cena semináře

Nezahrnuje cenu za stravu a ubytování

4.550,- Kč

Ubytování a strava 

2500,- Kč

Strava je vegetariánská – snídaně, oběd, odpolední svačina, večeře, čaj. Začneme čtvrtečním obědem  a končit budeme obědem v neděli.

Celková cena semináře se stravou a s ubytováním v pokojíčku je 7.050,- Kč.

Přihláška 
Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře níže. Zálohu ve výši 2000 Kč uhraďte na účet 2100848008/2010, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení. Přijetí zálohy vám potvrdíme e-mailem. Vaše přihláška je závazná až poté, co obdržíme Vaši zálohu.

Registrací na tento workshop souhlasíte s následujícími storno podmínkami:
http://www.sugandho.cz/storno-podminky/

Vaše případné dotazy zodpoví Gaia na 608 026 443 nebo inner-alchemy@sugandho.cz.
Osobní dotazy na Sugandho směřujte na inner-alchemy@sugandho.com.

Registrace / Registration

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Večerní akce
  • Žádné události