Do neznáma - cesta za naše přesvědčení | Sugandho

Do neznáma – cesta za naše přesvědčení

Alchymie 5. čakry

Datum / Čas

07/03/19 - 10/03/19
14:00

Místo

Centrum Skalka 22 / CZ

Kategorie


Velice rády bychom vás pozvaly na workshop 5. čakry se Sugandho.

Existují okamžiky, kdy „z ničeho nic“ přijde náhlý nápad, jasný obraz na naší vnitřní obrazovce, náhlý pocit nebo vědomí toho, co je správné udělat. To jsou momenty vynalézavosti a opravdové tvořivosti. Později bychom o nich mohli říci: „Prostě se to stalo, ani nevím jak.“ A vlastně to ani nemusíme vědět.

Na druhé straně existují chvíle, kdy se snažíme najít řešení problému, nebo potřebujeme dokončit práci, vytvořit prezentaci … a nic nefunguje. Jeden koncept za druhým končí v odpadkovém koši a začínáme být nervózní z toho, že že na nás tlačí čas a my stále nemáme žádný výsledek.

Kreativní řešení však nemusejí být náhodná a nedostatek naší vynalézavosti je spíše naším přesvědčením o nás samých než skutečností. A takových starých přesvědčení v nás je mnoho, aniž bychom je identifikovali jako přesvědčení. Naučili jsme se věřit, že “takový/á prostě jsem”, “to je moje přirozenost”, nebo “s tím prostě nic nenadělám”.

Tento workshop nabízí možnost identifikovat svá omezující přesvědčení na všech úrovních našeho života: ve vztahu, lásce, v profesní oblasti, přesvědčení na téma peníze, kreativita… Mnoho z těchto přesvědčení je spojeno s naší sebehodnotou a hodnotami, které uznáváme na nevědomé úrovni. Jakmile si uvědomíme své vlastní limity, můžeme si dovolit vybrat nové a pro nás doposud neznámé možnosti, které odpovídají našim hodnotám v životě. Posun od známých a nám blízkých vzorů chování k novým a neznámým situacím v životě je půdou pro tvořivost a nové způsoby vyjadřování.

Těšíme se na vás

Sugandho a tým


PRAKTICKÉ INFORMACE

Kdy
Začátek programu 7. března /čtvrtek/ ve 14:00. Dorazte včas nejpozději v 12:30, abyste se mohli před programem zaregistrovat a ubytovat. Registrace bude probíhat 12:30-14:00.
Konec semináře 10. března /neděle/ kolem 14:00.

Rozsah programu
Seminář je intenzivní a transformační. Den začíná obvykle v 7:00. Následuje snídaně a dopolední blok. Po obědě pokračujeme odpoledním programem, jehož součástí je krátká pauza na svačinu. Po večeři následuje večerní integrační program, který končí obvykle mezi 22. a 23. hodinou.

CENA

Cena semináře

Nezahrnuje cenu za stravu a ubytování

4.200 Kč při platbě do 12. 2. 2019, poté 4.550,- Kč

Ubytování a strava 

  • Stará (hlavní) budova Skalka: 2 160 Kč
  • Nová budova Skalka: 2 250 Kč
  • Velká meditační místnost: 1 800 Kč

Strava je vegetariánská – snídaně, oběd, odpolední svačina, večeře, čaj. Začneme čtvrtečním obědem a končit budeme obědem v neděli.

Přihláška 
Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře níže. Zálohu ve výši 2000 Kč uhraďte na účet 2100848008/2010, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení. Přijetí zálohy vám potvrdíme e-mailem. Vaše přihláška je závazná až poté, co obdržíme Vaši zálohu.

Registrací na tento workshop souhlasíte s následujícími storno podmínkami:
http://www.sugandho.cz/storno-podminky/

Vaše případné dotazy zodpoví Lalitya na 739 374 258 nebo inner-alchemy@sugandho.cz.
Osobní dotazy na Sugandho směřujte na inner-alchemy@sugandho.com.

Registrace / Registration

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Večerní akce
  • Žádné události