Do neznáma – cesta za naše přesvědčení | Sugandho

Do neznáma – cesta za naše přesvědčení

Alchymie 5. čakry

Datum / Čas

15/05/17
18:30 - 21:30

Místo

Studio Pro

Kategorie


Večerní prožitkový seminář se Sugandho 

Velké části našich životů jsou ovlivněny a limitovány přesvědčeními a názory na život, které jsme převzali během naší výchovy.

Pravděpodobně všichni rodiče říkají občas tyto věty svým dětem: “Teď se směješ, ale počkej jak spláčeš nad výdělkem”, “Práce musí být těžká, aby měla nějakou váhu a cenu”, “Tohle nedělej, lidé se ti budou smát”, “Život není peříčko”.

Jako děti jsme těmto výrokům našich rodičů a učitelů věřili, protože jsme jim plně důvěřovali. A… věříme jim dodnes. Tyto “zprávy” účinkují jako druh autohypnózy a jsou ukotvené hluboko v našem nevědomí. Nakonec se tato přesvědčení stanou naší realitou, bez toho abychom si povšimli, že jsme to my sami, kdo si tvoří svoji vlastní životní situaci.

Přesvědčení jsou zkušenosti z minulosti, a mohou být užitečná nebo omezující. Když jsou omezující, vměstnají nás do úzkého prostoru, a my tím přijdeme o naši schopnost reagovat na životní výzvy.

Během večera budeme mít příležitost podívat se na různé úrovně našeho života, od profesionální a osobní, přes témata strategií síly, přesvědčení o sebe- lásce až po naši schopnost tvořit a komunikovat. Teprve když si uvědomíme své vlastní limity, můžeme se odvážit riskovat. Kroky od známého a navyklého chování vedoucí do nové a neznámé situace v životě jsou živnou půdou pro kreativitu a nové způsoby vyjádření.

Cena : 400 Kč (v hotovosti na místě)

Večer bude veden v anglickém jazyce s překladem do češtiny.

Přihlášení na tuto akci najdete na webu Petra Bartala zde.

Večerní akce
  • Žádné události