Energetické poradenství podle Osha - I. modul | Sugandho

Energetické poradenství podle Osha – I. modul

Energetické poradenství podle Osha

Datum / Čas

19/11/20 - 26/11/20
20:00 - 14:00

Místo

Centrum Skalka 22 / CZ

Kategorie


Trénink v Energetickém poradenství podle Osha je 3 – modulový certifikovaný výcvik. Jeho první část Anatomie čaker je vhodná také jako úvodní seminář pro všechny, kdo se chtějí seznámit se 7-čakrovým energetickým systémem.

Na rozdíl od seminářů Alchymie čaker a Primární práce obsahuje tento výcvik kromě zkušenostního základu také teoretický výklad a nácvik dovedností ve čtení energie a energetického poradenství při práci s druhými lidmi.

Čtení energie a energetické poradenství můžou totálně změnit váš přístup k řešení  životních problémů. Tato metoda není analýzou, ani není založená na osobním pocitu nebo naučených vědomostech. V tomto tréninku se naučíte spoléhat se na kvality meditace, láskyplného přijímání, stejně jako na kvality jasnosti a vědomí, které se stanou vašimi hlavními nástroji při práci s klientem. Naučíte se diagnostikovat čakrový systém a jasně vnímat různými smysly, co se v něm děje. Naučíte se facilitovat transformaci a povzbudit další jednotlivce v jejich osobním růstu.

Nástroje, které během tréninku získáte, můžete rozvíjet, zdokonalovat a zkoumat jak ve svém osobním procesu, tak i v další práci s klienty – buď jako kvalifikovaní Čtenáři energie nebo Energetičtí poradci, případně v rámci jiných systémů, které používáte při práci s lidmi.

Sugandho vyvinula tento trénink společně s britským sanjásinem Sarovarou během jejich vzájemné spolupráce v Oshově mezinárodním meditačním středisku v indické Púně.

Modul 1 – Anatomie čaker

První modul nabízí možnost přehledného a hlubokého pochopení 7- čakrového systému. Je základem pro následující modul zaměřený na Čtení energie. Je vhodný i jako samostatný seminář pro všechny, kdo se chtějí seznámit s čakrovou mapou. V prvním modulu tréninku se naučíte vše o mapě a anatomii čaker, jejich vzájemném vztahu, které čakry jsou mužské a které ženské, jaké je zdravé vyjádření  jednotlivých čaker, a jaké kompenzující projevy mohou nastat, když je narušeno přirozené proudění energie.

První modul nabízí zkušenostní prostor i teoretický výklad ke kompletnímu zmapování vašeho čakrového systému. Prohloubení citlivosti a důvěrného vztahu s vašimi  vlastními čakrami z nich učiní vaši vnitřní skutečnost, podobně jako když jste se jako dítě učili jezdit na kole nebo když jste se naučili plavat a místo obdivování ostatních jste si užívali tu radost z plavání či ježdění sami.

PRAKTICKÉ INFORMACE

Kdy
Začátek programu je 19. 11. 2020 /čtvrtek/ ve 20:00. Dorazte včas nejpozději v 18:30, abyste se mohli před programem ubytovat a navečeřet. Registrace bude probíhat od 18:30 – 20:00.
Konec semináře je 26. 11. 2020 /čtvrtek/ kolem 14:00.

Rozsah programu
Seminář je intenzivní a transformační. Den začíná obvykle v 7:00. Následuje snídaně a dopolední blok. Po obědě pokračujeme odpoledním programem, jehož součástí je krátká pauza na svačinu. Po večeři následuje večerní integrační program, který končí obvykle mezi 22. a 23. hodinou.

CENA

  • Cena semináře (nezahrnuje cenu za stravu a ubytování).
  • Cena jednoho modulu je 445 EUR. Tzn. celková cena všech tří modulů OECT výcviku je 1 335 EUR. Pokud ale účastník zaplatí všechny tři moduly výcviku najednou, ušetří 100 EUR a celý výcvik bude stát 1 235 EUR.

JAK PLATIT? 

  1. Platba zálohy: Pro dokončení registrace prosím zaplaťte na účet 2001675826/2010 zálohu 3 000 Kč.
  2. Doplatek celkové ceny bude v EURECH. Předem díky za pochopení. Vybírat platbu budeme při registraci 19. 11. 2020, kam s sebou prosím přivezete doplatek  v EURECH dle aktuální měny EUR/CZK.

Ubytování a strava – Cena není zahrnuta do ceny semináře. Vybírá se v korunách. Obsahuje ubytování a jídlo v průběhu 7,5 dne. 

  • Nový dům: 5 650 Kč
  • Starý dům: 5 440 Kč
  • Velká meditační místnost: 4 950 Kč

Strava je vegetariánská – snídaně, oběd, odpolední svačina, večeře, čaj. Začneme páteční večeří a končit budeme obědem v neděli.

Přihláška 

Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře níže, Vaši přihlášku Vám potvrdíme.

K dokončení registrace prosím zaplaťte zálohu 3000 Kč na účet 2001675826/2010. 

Registrací na tento workshop souhlasíte s následujícími storno podmínkami:
http://www.sugandho.cz/storno-podminky/

Vaše případné dotazy zodpoví Lalitya na 739 374 258 nebo inner-alchemy@sugandho.cz.
Osobní dotazy na Sugandho směřujte na inner-alchemy@sugandho.com.

 

Registrace / Registration

445,00


Večerní akce
  • Žádné události