Emocionální intimita | Sugandho

Emocionální intimita

Datum / Čas

25/08/15
18:00 - 21:00

Místo

Karlovka, Praha

Kategorie


Prožitkový večer na téma Emocionální intimity pro jednotlivce i páry.
Přijďte se se Sugandho seznámit anebo znovu potkat v Praze.

sofa2-e1315837461368Emocionální intimita je základní lidskou potřebou. Spojuje nás s pocity z našeho raného dětství, kdy jsme se cítili bezpečně a vyživení v náručí našich rodičů. Intimita znamená komfort fyzického doteku, atmosféru obklopujícího přátelství, pocit, že jsme přijímáni takoví, jací jsme. Intimita je uvolnění, kdy už není potřeba nic dělat… Můžeme ji prožívat s druhými lidmi, se svým partnerem / partnerkou a je důležité prožívat ji i ve vztahu k sobě.

Jak je ale možné, že se současně intimity bojíme? Jak je možné, že nacházíme tolik různých způsobů, jak se této zkušenosti vyhnout? Jak můžeme vytvořit emocionální intimitu a nechat ji narůstat? Jak a čím sami sobě bráníme v tom, abychom ji prožívali?

Tento večer vám umožní nahlédnout do tématu emocionální intimity spojeného s 2. čakrou a taky zažít Alchymii čaker v podání Ma Prem Sugandho.

Pokud vás téma zaujme, můžete se přihlásit na 3-denní úvodní seminář Emocionální intimita – Otevírání se důvěře 9.-11. října v Skalce u Doks. 


 

Registrace jsou uzavřené, akce je plně obsazena.

Cena za večer: 400 Kč

 

Večerní akce
  • Žádné události