Čas pro lásku a samotu - Dynamika vztahu | Sugandho

Čas pro lásku a samotu – Dynamika vztahu

Alchymie 2. čakry

Datum / Čas

28/06/18 - 01/07/18
14:00

Místo

Centrum Skalka 22 / CZ

Kategorie


Srdečně vás zveme na seminář věnovaný zkoumání dynamiky vztahu – pro páry i jednotlivce.

Ve všech našich vztazích existuje přirozená potřeba lásky a samoty. Někdy se chceme rozpustit v důvěrném vztahu s naším milovaným/milovanou, sdílet společné chvíle, uvolnit se spolu… A pak je čas, kdy potřebujeme být o samotě, číst si knížku, jít na procházku do přírody, meditovat… Pro naši emocionální rovnováhu jsou obě části stejně důležité.

Přirozený rytmus lásky a samoty je však často narušován strachem. Můžeme na našem partnerovi lpět z hlubokého strachu, že ho ztratíme nebo že nás opustí. Můžeme se vyhýbat intimitě, nedovolit blízký vztah, protože nechceme být odmítnuti nebo zraněni. Nebo se můžeme vždycky zamilovat do “nesprávného” partnera, který není k dispozici, a neuvědomíme si, že jsme to my, kdo si to volí.

Tento seminář vám umožní prozkoumat přirozený rytmus vztahování se k někomu a samoty a spřátelit se s pocity, které s nimi přicházejí. Můžete udělat krok k tomu, aby vaše pocity byly vyživené spíše než frustrované a naučit se, jak své pocity a potřeby komunikovat s druhými zralým způsobem. Vztahy s druhými se můžou stát úplně jiným typem prožitku, pokud je v nich důvěra.

Těším se na vás

Ma Prem Sugandho


PRAKTICKÉ INFORMACE 

Kdy

Začátek programu 28. června /čtvrtek/ v 14:00. Dorazte včas nejpozději v 12:30, abyste se mohli před programem ubytovat a naobědvat. Registrace bude probíhat během oběda od 12:30.
Konec semináře 1. července /neděle/ kolem 14:00.

Rozsah programu
Seminář je intenzivní a transformační. Den začíná obvykle v 7:00. Následuje snídaně a dopolední blok. Po obědě pokračujeme odpoledním programem, jehož součástí je krátká pauza na svačinu. Po večeři následuje večerní integrační program, který končí obvykle mezi 22. a 23. hodinou.

CENA

4 550,- Kč při přihlášení a zaplacení zálohy do 28.5.2018, poté 4 900 Kč. Nezahrnuje cenu za stravu a ubytování.

Ubytování a strava

2 200/2 100/2 000 Kč při ubytování v nových pokojích/původních pokojích/meditační hale. Uveďte druh ubytování do poznámky při přihlášce.

Strava je vegetariánská – snídaně, oběd, odpolední svačina, večeře, čaj. Začneme čtvrtečním obědem a končit budeme také obědem v neděli.

Přihláška 
Přihlašujte se prostřednictvím formuláře níže.

Zálohu ve výši 2000 Kč uhraďte na účet 2100848008/2010, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení. Přijetí zálohy vám potvrdíme e-mailem. Vaše přihláška je závazná až poté, co obdržíme Vaši zálohu. Rezervace je platná 10 dní.

Registrací na tento workshop souhlasíte s Těmito  Storno podmínkami a s Ochranou osobních údajů.

Vaše případné dotazy zodpoví Gaia na emailu inner-alchemy@sugandho.cz.
Osobní dotazy na Sugandho směřujte na inner-alchemy@sugandho.com.

 

Registrace / Registration

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Večerní akce
  • Žádné události