Alchymie lásky: Prožitek duchovního srdce | Sugandho

Alchymie lásky: Prožitek duchovního srdce

Alchymie 4. čakry

Datum / Čas

22/11/18 - 25/11/18
18:00 - 17:00

Místo

Centrum Skalka 22 / CZ

Kategorie


Srdečně vás zveme na workshop 4. čakry se Sugandho.

Navzdory mnoha technickým vymoženostem moderního věku, které nám zpříjemňují život, jsou naše životy hektičtější a emocionálně náročnější než dříve. Rodina, zaměstnání i vztahy pro nás představují práci na plný úvazek. Důsledkem drtícího moderního způsobu života jsou srdeční onemocnění, vysoký krevní tlak a úzkosti. Za těchto podmínek může naše fyzické i duchovní srdce velmi snadno vyhořet.

Na tomto semináři dáme našim srdcím dovolenou. Dovolíme si uvolnit vrstvy fyzického a emocionálního stresu. Naučíme se, jak můžeme svá srdce s pomocí čakrové mapy podpořit v každodenním životě. Znovu se spojíme se schopností léčení, kterou v sobě všichni přirozeně máme.

Aby naše srdce zůstala lehká, naučíme se, jak pro sebe vytvářet zdravé hranice v denním životě a jak svá srdce různými způsoby posilovat. Můžeme najít nové cesty, jak milovat sami sebe, stejně jako milovat ostatní.

A pak, když vytvoříme pro naše srdce tu pravou atmosféru, aby mohla vibrovat a bít ve svém přirozeném rytmu, otevřeme se prožívání kvalit srdce: lásce, teplu, oddannosti, soucitu, hravosti a tichu.

Když vše přestaneme kontrolovat hlavou, budeme překvapeni… Život je mnohem jednodušší, spontánnější a uvolněnější, než si myslíme.

Těšíme se na vás a přejeme krásné dny.


PRAKTICKÉ INFORMACE

Kdy
Začátek programu 22. listopadu /čtvrtek/ v 18:00, registrace a ubytování od 17 hod.
Konec semináře 25. listopadu /neděle/ kolem 17:00.

Rozsah programu
Seminář je intenzivní a transformační. Den začíná obvykle v 7:30 dynamickou meditací. Následuje snídaně a dopolední blok. Po obědě pokračujeme odpoledním programem, jehož součástí je krátká pauza na svačinu. Po večeři následuje večerní integrační program, který končí obvykle mezi 22. a 23. hodinou.

CENA

Cena semináře
Nezahrnuje cenu za stravu a ubytování.
4 200 Kč – při registraci (zaslání závazné přihlášky a zálohy) do 21. října 
4 550 Kč – při registraci později

Ubytování a strava

2 100/2 000/1 900 Kč při ubytování v nových pokojích/původních pokojích/meditační hale. Uveďte druh ubytování do poznámky při přihlášce.

Strava je vegetariánská – snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře, čaj. Začneme večeří a končit budeme nedělním obědem.

Sleva 500 Kč při doporučení a přivedení nového účastníka.

PŘIHLÁŠKA 
Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře níže.

Zálohu ve výši 2000 Kč uhraďte na účet 2100848008/2010, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení. Přijetí zálohy vám potvrdíme e-mailem. Vaše přihláška je závazná až poté, co obdržíme Vaši zálohu.

Registrací na tento workshop souhlasíte s Těmito  Storno podmínkami a s Ochranou osobních údajů.

Vaše případné dotazy zodpoví Gaia na emailu inner-alchemy@sugandho.cz.
Osobní dotazy na Sugandho směřujte na inner-alchemy@sugandho.com.

Připojte se také na FB: Ma Prem Sugandho – aktivity v České republice

Registrace / Registration

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Večerní akce
  • Žádné události