Alchymie lásky: Z hlavy do srdce |

Alchymie lásky: Z hlavy do srdce

Alchymie 4. čakry

Datum / Čas

21/11/18 - 25/11/18
17:00 - 14:00

Místo

Centrum Skalka 22 / CZ

Kategorie


Navzdory mnoha technickým vymoženostem moderního věku, které nám zpříjemňují život, jsou naše životy hektičtější a emocionálně náročnější než dříve. Rodina, zaměstnání i vztahy pro nás představují práci na plný úvazek. Důsledkem drtícího moderního způsobu života jsou srdeční onemocnění, vysoký krevní tlak a úzkosti. Za těchto podmínek může naše fyzické i duchovní srdce velmi snadno vyhořet.

Na tomto semináři dáme našim srdcím dovolenou. Dovolíme si uvolnit vrstvy fyzického a emocionálního stresu. Naučíme se, jak můžeme svá srdce s pomocí čakrové mapy podpořit v každodenním životě. Znovu se spojíme se schopností léčení, kterou v sobě všichni přirozeně máme.

Aby naše srdce zůstala lehká, naučíme se, jak pro sebe vytvářet zdravé hranice v denním životě a jak svá srdce různými způsoby posilovat. Můžeme najít nové cesty, jak milovat sami sebe, stejně jako milovat ostatní.

A pak, když vytvoříme pro naše srdce tu pravou atmosféru, aby mohla vibrovat a bít ve svém přirozeném rytmu, otevřeme se prožívání kvalit srdce: lásce, teplu, oddannosti, soucitu, hravosti a tichu.

Když vše přestaneme kontrolovat hlavou, budeme překvapeni… Život je mnohem jednodušší, spontánnější a uvolněnější, než si myslíme.

PRAKTICKÉ INFORMACE

Kdy
Začátek programu 21. listopadu /středa/ v 17:00, registrace a ubytování od 15:30.
Konec semináře 25. listopadu /neděle/ kolem 14:00.

Rozsah programu
Seminář je intenzivní a transformační. Den začíná obvykle v 7:30 dynamickou meditací. Následuje snídaně a dopolední blok. Po obědě pokračujeme odpoledním programem, jehož součástí je krátká pauza na svačinu. Po večeři následuje večerní integrační program, který končí obvykle mezi 22. a 23. hodinou.

CENA

Cena semináře
Nezahrnuje cenu za stravu a ubytování.
5 250 Kč – při registraci (zaslání závazné přihlášky a zálohy) do 21. října 
5 600 Kč – při registraci později

Ubytování a strava

2 400/2 300/2 200 Kč při ubytování v nových pokojích/původních pokojích/meditační hale. Uveďte druh ubytování do poznámky při přihlášce.

Strava je vegetariánská – snídaně, oběd, odpolední svačina, večeře, čaj. Začneme středeční večeří a končit budeme obědem v neděli.

Sleva 500 Kč při doporučení a přivedení nového účastníka.

PŘIHLÁŠKA 
Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře níže.

Zálohu ve výši 2000 Kč uhraďte na účet 2100848008/2010, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení. Přijetí zálohy vám potvrdíme e-mailem. Vaše přihláška je závazná až poté, co obdržíme Vaši zálohu.

Registrací na tento workshop souhlasíte s Těmito  Storno podmínkami a s Ochranou osobních údajů.

Vaše případné dotazy zodpoví Gaia na emailu inner-alchemy@sugandho.cz.
Osobní dotazy na Sugandho směřujte na inner-alchemy@sugandho.com.

Připojte se také na FB: Ma Prem Sugandho – aktivity v České republice

Registrace / Registration

5 250,00


Večerní akce
Nejbližší semináře