Alchymie 2. čakry - Rozpuštění se v LÁSCE a v SAMOTĚ | Sugandho

Alchymie 2. čakry – Rozpuštění se v LÁSCE a v SAMOTĚ

Alchymie 2. čakry

Datum / Čas

16/04/21 - 18/04/21
10:00 - 14:00

Místo

Centrum Skalka 22 / CZ

Kategorie


Dynamika vztahů pro páry i nezadané

Při prožívání našich důvěrných vztahů pociťujeme přirozenou potřebu lásky, ale také samoty. Občas chceme prožívat intimitu a splynout se svým milovaným (milovanou), sdílet intimní chvíle, společně relaxovat atd. A pak nastávají chvíle, kdy potřebujeme čas a prostor sami pro sebe, např. si chceme číst knihu, jít na procházku do přírody, meditovat nebo navštívit přátele. Obě potřeby jsou stejně důležité pro nastolení emoční rovnováhy ve vztahu.

Přirozený rytmus pro střídání blízkosti a samoty může být narušen vlnami strachu a starých traumat. Můžeme lpět na partnerovi kvůli strachu z osamělosti. Ve vztahu se také můžeme ztrácet či zcela ztratit. Také se nám může stát, že sice jsme ve vztahu, ale přitom se cítíme osamělí, aniž bychom věděli, proč. Také se někdy vyhýbáme intimitě. Bojíme se jí, protože nechceme být odmítnuti a zraněni. Nebo se můžeme zamilovat do „špatného“ partnera, který pro nás v danou chvíli není k dispozici…

Sdílením těchto témat ve skupině dostáváme příležitost dozvědět se více o našich vzorcích chování ve vztazích, které žijeme. Také zjistíme více o našich pocitech týkajících se partnerství, ať už jsme ve vztahu či ne. Každý pocit v nás má svůj příběh. V průběhu workshopu můžeme tyto příběhy sdílet.

Účast na workshopu je vhodná jak pro páry, tak pro jednotlivce.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

V současné epidemiologické  situaci nelze provést workshop  prezenční formou, proto (snad naposled) nabízíme on-line formu workhsopu. 

  • Workshop proběhne v termínu od 16. – 18. 4. 2021
  • Pro setkávání  on-line využijeme aplikaci ZOOM a e-learningový prostor Moodle
  • Harmonogram on-line workshopu najdete zde: https://docs.google.com/document/d/13LYTy4oumdgZSjxVmr8tSUyfXvC_xgLiLryO8mtWrRw/edit
  • Cena workshopu je 130 EUR. 

Pokud se zaregistrujete na workshop, budeme vás informovat o tom, jaký máte zvolit další postup – vše se bude odvíjet od vývoje epidemiologické situace. 

Registrací na tento workshop souhlasíte s následujícími storno podmínkami:
http://www.sugandho.cz/storno-podminky/

Vaše případné dotazy zodpoví Lalitya na 739 374 258 nebo inner-alchemy@sugandho.cz.
Osobní dotazy na Sugandho směřujte na inner-alchemy@sugandho.com.

Registrace / Registration

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Večerní akce
  • Žádné události